Zdrowie w ciąży – strona o uzależnieniach – aktualności i wydarzenia

0

17.11.2014 Administrator

kampania_baner_700-2078515-5866833

Główny Inspektorat rozpoczął ogólnopolską kampanię społeczną realizowaną w ramach “Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”. Kampania potrwa do końca 2016 roku, w trakcie jej trwania pojawią się spoty telewizyjne i radiowe, broszury, ulotki edukacyjne i plakaty, billboardy oraz spoty na nośnikach LCD w tramwajach i autobusach.

Czytaj więcej: Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu!

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W jaki sposób działa szwajcarski zegarek? Perfekcyjnie! Czy tak samo może funkcjonować region, bądź cały kraj? By się o tym przekonać, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza na grę miejską „W szwajcarskim zegarku”, która odbędzie się 5 października 2013 r. w Warszawie. Początek o godzinie 11.00 przy Placu Małachowskiego.

Czytaj więcej: Jak w szwajcarskim zegarku – gra miejska SPPW

18.09.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

„Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

W dniu 21 czerwca br. w siedzibie Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) odbyło się IV posiedzenie Komitetu Sterującego w ramach Projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych substancji psychoaktywnych” współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: IV posiedzenie Komitetu Sterującego

22.03.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniu 21 marca 2013 roku w siedzibie Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) w sali konferencyjnej 0.16 odbyło się III posiedzenie Komitetu Sterującego w ramach Projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych substancji psychoaktywnych”, współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Posiedzenie III Komitetu Sterującego

15.03.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

Warszawa, 14 marca 2013 roku – ruszył Projekt „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania od alkoholu, tytoniu i innych substancji psychoaktywnych” współfinansowany w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Oficjalnej inauguracji Projektu dokonali: Pan Lukas Beglinger – Ambasador Szwajcarii w RP, Pan Marek Posobkiewicz – p.o. Głównego Inspektora Sanitarnego oraz eksperci: Pan prof. dr hab. n. med. Witold Zatoński – Kierownik Zakładu Epidemiologii i Prewencji Nowotworów, Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie i Pan prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski – Kierownik Oddziału Klinicznego Położnictwa i Ginekologii, Szpital Bielański w Warszawie.

Czytaj więcej: Używki w ciąży – problem polskich kobiet?

15.03.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniu 14 marca 2013 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie, przy ulicy Brackiej 6/8, odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca Projekt KIK/68 pt.”Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”, współfinansowany w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Konferencja prasowa inaugurująca Projekt KIK/68

29.11.2012 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

Projektu “Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

W dniu 28 listopada 2012 roku w siedzibie Głównego Inspektoratu Sanitarnego odbyło się II posiedzenie Komitetu Sterującego w ramach Projektu.

Czytaj więcej: II posiedzenie Komitetu Sterującego