Zdrowie w ciąży – strona o uzależnieniach – aktualności i wydarzenia

0

17.12.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

26 listopada 2013 w Łodzi odbyła się piąta – ostatnia z cyklu konferencji szkoleniowych w ramach projektu pn. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” kierowana do przedstawicieli Firm, które zgłosiły wolę uczestniczenia w programie i zakwalifikowały się do udziału w projekcie. Uczestniczyło w niej 40 przedstawicieli 22 zakładów pracy.

Czytaj więcej: Konferencja szkoleniowa dla przedstawicieli zakładów pracy w Łodzi

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

13 listopada 2013 w Warszawie odbyła się czwarta z cyklu konferencji szkoleniowych w ramach projektu pn. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” kierowana do przedstawicieli Firm, które zgłosiły wolę uczestniczenia w programie i zakwalifikowały się do udziału w projekcie.

Czytaj więcej: Konferencja szkoleniowa dla przedstawicieli zakładów pracy w Warszawie

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

16 października 2013 w Katowicach odbyła się druga z cyklu konferencji szkoleniowych w ramach projektu pn. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” kierowana do przedstawicieli Firm, które zgłosiły wolę uczestniczenia w programie i zakwalifikowały się do udziału w projekcie.

Czytaj więcej: Konferencja szkoleniowa dla przedstawicieli zakładów pracy w Katowicach

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 25-26 października 2013 roku w Hotelu Huzar w Lublinie odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Lublinie

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 18-19 października 2013 roku w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Białymstoku

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 18-19 października 2013 roku w Hotelu Diament w Katowicach odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Katowicach

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

W dniach 11-12 października 2013 roku w Hotelu Dobosz w Policach koło Szczecina odbyło się szkolenie pt. „Skuteczna komunikacja z pacjentem w zakresie ograniczania konsekwencji zdrowotnych używania substancji psychoaktywnych” organizowane przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” współfinasowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Czytaj więcej: Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej w Policach koło Szczecina

26.11.2013 Magdalena Pawlak, Główny Inspektorat Sanitarny

25 września 2013 w Gdańsku odbyła się pierwsza z cyklu konferencji szkoleniowych w ramach projektu pn. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” kierowana do przedstawicieli Firm, które zgłosiły wolę uczestniczenia w programie i zakwalifikowały się do udziału w projekcie.

Czytaj więcej: Pierwsza konferencja szkoleniowa dla przedstawicieli zakładów pracy