Prawdziwy sekret piękna: dbanie o siebie

0
Rate this post

Nie zapomnij ponownie zafarbować włosów: jeśli odrost w ostatnich tygodniach zbytnio się wydłużył, teraz jest właściwy moment, aby go retuszować i zniwelować różnicę w kolorze. Te 3/5 cm włosów o naturalnym kolorze na farbowanej bazie są absolutnie zabronione.

Nie można tego zaakceptować! To naprawdę brzydkie i zaniedbane smaki: więc albo wybierz odcień o mniejszym kontraście, aby uniknąć zbyt silnego oderwania się, albo musisz uciec się do ponownego farbowania odrostów, całkowicie zakrywając oryginalny kolor włosów.

Czy zdarza Ci się czuć wyczerpany, zmęczony, zestresowany, a wieczorem marzy Ci się powrót do domu i rzucenie się na kanapę, bo czujesz się kompletnie pozbawiony energii?

Rozumiem cię, bo wiele razy mi się to zdarza.

Żyjemy w takim gorączkowym życiu, między pracą, rodziną, opieką nad domem, dziećmi itd., że czasami wracasz do domu wieczorem i czujesz się bezsilny, tak że bardzo często się w to wkładasz. w tle, rezygnując z tego, co byłoby dla ciebie dobre.

Ale co dalej?

Pewnego dnia patrzysz w lustro i nie rozpoznajesz już swojego wizerunku i zaczynasz zadawać sobie pytanie: „Co się stało z moim ciałem?!” i czujesz się niezadowolony, bo w końcu myśląc o tym, poświęciłeś życie innym, a rzeczy, które zrobiłeś dla siebie, można policzyć na palcach jednej ręki!

Ale nie martw się, to właśnie dzieje się z większością kobiet.

Błąd, który popełniasz, polega na tym, że masz uprzedzenie: myślenie, że dbanie o siebie jest czymś, co nie zawsze powinno być wykonywane, ponieważ nie jest dobre, nie jest dobre, ale robiąc to, stresujesz się , wpadając w złość, zmęcz się i stopniowo przekształć swoją urodę w zaniedbanie!

Chcę, żebyś zrozumiał, że dbanie o siebie nie oznacza samolubstwa.

Wręcz przeciwnie, nadanie priorytetu dobremu samopoczuciu nie tylko poprawi jakość Twojego życia, ale także pozwoli Ci lepiej radzić sobie z relacjami towarzyskimi i zawodowymi.Przestańmy więc chować się za zwykłą wymówką „nie mam czasu”!

Rozumiem, że jesteś zmęczony iw ogóle… ale naprawdę nie możesz znaleźć 5 minut dla siebie?

Nawet super kobieta, która dzieli się na dwie osoby między rodziną a pracą, potrzebuje przestrzeni tylko dla siebie, aby naładować swoje baterie, rozpieszczać się i przede wszystkim kochać.

Prawdziwym sekretem odzyskania codziennego dobrego samopoczucia jest możliwość poświęcenia czasu dla siebie za pomocą małych codziennych, cotygodniowych lub comiesięcznych rutynowych gestów (takich jak masaże, techniki ciała, określone zabiegi itp.). Wszystko to ma bardzo ważną moc: dobrze ci robią!

  1. rozumiem-ze-jestes-zmeczony-iw-ogole-ale-naprawde-nie-mozesz-znalezc-5-minut-dla-siebieNie tylko fizycznie, ale także emocjonalnie, ponieważ bycie bardziej zrelaksowanym, widzenie siebie z jaśniejszą i zdrowszą skórą jest zdecydowanie bronią na poprawę nastroju!
  2. Pamiętaj: jeśli czujesz się dobrze w swojej skórze, widzisz siebie piękniejszą, jesteś szczęśliwsza i pewniejsza siebie, a co za tym idzie cała Twoja rodzina na tym skorzysta.
  3. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć lepiej dbać o siebie i swoje samopoczucie, nie martw się… my w Edoness pomożemy Ci, udzielając Ci wszelkiego wsparcia i cennych porad, aby na nowo odkryć swoje piękno i Twoje samopoczucie!

Nasze metody „Basta Cellulite” i „Global Anti-Age” łączą w sobie synergię zaawansowanych zabiegów estetycznych, świadomego odżywiania, ruchu, pielęgnacji i radzenia sobie ze stresem, redukcji toksycznego obciążenia i samoopieki (wskazówki dotyczące rutyny urody i codziennych rytuałów).

Rozpocznij odrodzenie już teraz: zadzwoń pod numer 0341 631441 i umów się na bezpłatną konsultację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj