Re-entry beauty rutyn: jak dbać o skórę i włosy

0
Rate this post

Zobowiązaniem na przyszłość jest utrzymanie neutralności i zmniejszenie globalnego śladu węglowego o 30% do 2025 roku.

Druga dźwignia działania na rzecz prowadzenia działalności z poszanowaniem planety dotyczy odpowiedzialnych zakupów: Clarins współpracuje tylko z dostawcami, którzy są zobowiązani do przestrzegania podstawowych kryteriów rozwoju człowieka i ochrony środowiska.

I to właśnie ta ostatnia daje witalną energię zielonej chemii marki

W sercu francuskich Alp znajduje się wyjątkowe miejsce, Domaine Clarins, które reprezentuje realizację zaangażowania marki w ochronę przyrody i pełną szacunku uprawę materiałów. , wyjątkowe pierwsze warzywa, zgodnie ze starożytnymi praktykami uprawy i ich rytmami.

  • Cnotliwa produkcja odbywa się w ścisłym poszanowaniu przyrody, zgodnie z kryteriami organicznymi, na nieskażonej glebie, przy użyciu wyłącznie pługów i koni, aby zapobiec „traumatyzowaniu” ziemi przez ciężkie maszyny i niezbędnej mikrofauny, która czyni ją żywą i cenną. .
  • W tych idealnych warunkach produkcyjnych rosną rośliny, z których pozyskuje się czyste i wysokiej jakości składniki aktywne, które składają się na formulacje kuracji Clarins.
  • Na tej rozległej, otwartej dziedzinie badań surowców, Clarins zobowiązuje się – jak zawsze, od powstania w 1954 roku – do „robić więcej, rób lepiej i rób to z pasją”.
    clarins-domena-1

Nawet poza Domaine Clarins, marka ma na celu ochronę bioróżnorodności, ochronę naturalnych ekosystemów i ich osobliwości, poprzez kampanie ponownego zalesiania, takie jak Seeds of Beauty, inicjatywa, dzięki której zasadzono 524 000 drzew, we współpracy z PUR Projet .

Wreszcie, zaangażowanie marki skierowane jest na gospodarkę o obiegu zamkniętym, poprzez ekoprojektowane opakowania: ze zredukowanymi opakowaniami, lżejszymi opakowaniami, materiałami ze źródeł odnawialnych, z materiałami z recyklingu i systemami uzupełniania w butikach.

Zobowiązanie przewiduje, że do 2025 r. 100% opakowań będzie podlegało recyklingowi i będzie składało się w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, co ma na celu osiągnięcie neutralności tworzyw sztucznych dzięki nowym programom recyklingu i kompensacji.

Wybór jest kluczowy

Złuszczający produkt do twarzy, który nie wpływa negatywnie na opaleniznę, nawilżający krem ​​odpowiedni na zmianę pory roku, peeling rozświetlający skórę ciała, bogaty w kojące i odżywcze składniki aktywne rytuał na ciało para szamponów i odżywek, które przywracają kolor wypróbowany przez niebezpieczeństwa słońca i nie tylko. Wszystko to zrównoważone zarówno w opakowaniu, jak i w recepturach.

Zbyt wiele? Nie, to podstawa perfekcyjnej pielęgnacji powrotnej, która, jak sugerują eksperci, musi być zaplanowana i dostosowana do Twojej skóry i rodzaju włosów. Nie rozumiesz wyboru produktów? Nie ma problemu, oto kilka wskazówek.

Dla promiennej twarzy

wybor-jest-kluczowyPeeling do twarzy z Bois de Panama i olejkiem z otrębów ryżowych doskonale zregeneruje skórę twarzy po powrocie z wakacji, zabieg z wygładzającymi mikrogranulkami, które delikatnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia i martwe komórki, które matowią skórę, czyniąc ją miękką i aksamitną.

Czy skóra twarzy potrzebuje wzmacniacza energii i nawilżenia?

Wybierz zabieg przeciwstarzeniowy i ujędrniający, taki jak nasz I Colori dell’Orto Compacting Face Cream z sokami z winogron, granatów i pigwy, o działaniu zagęszczającym i przeciwutleniającym, ujędrniającym masło i oliwy z oliwek oraz orzeźwiającej destylowanej wodzie z brzoskwini i jabłek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj