Informacje ze szkolenia dla kadry medycznej we Wrocławiu

0
Rate this post

W dniach 4-5 października 2013 roku w Hotelu Novotel we Wrocławiu odbyło się szkolenie. „Sprawna komunikacja z jednostką w zakresie obniżania zdrowotnych i zdrowotnych następstw stosowania substancji psychodelicznych” zorganizowana przez Główny Inspektorat Sanitarny w ramach Projektu KIK/68 „Program prewencyjny w zakresie zwalczania uzależnienia od alkoholu, papierosów a także różnych inne substancje psychodeliczne” współfinansowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Udziału.

Osoby ze szkolenia oceniane przez Panią Aleksandrę Lusawę – główny specjalista w Dziale Promocji Wellness, Biostatystyki i Analiz, Asystent Pracy.

Specjalistami i prelegentami głównych bloków tematycznych w całym szkoleniu była Pani Jolanta Terlikowska, Kierownik Pionu Rodziny i Młodzieży Państwowej Spółki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Pani Małgorzata Czyżewska, Specjalista Wojewódzki w dziedzinie neonatologii , Akademickie Centrum Zdrowia Zawodowego we Wrocławiu, Centrum Neonatologii oraz dr n. med. Krzysztof Liszcz, psychoanalityk, absolwent Akademii Medycznej Sił Zbrojnych w Łodzi oraz Studium Badań Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w szkolenie oraz zapraszamy do odwiedzenia Serwisu Zlecenia (www.zdrowiewciazy.pl), gdzie cyklicznie publikowane są szczegóły dotyczące działań podejmowanych w ramach Zlecenia.

Główny Inspektorat Sanitarny i inni Partnerzy Zadania uważają, że wielowymiarowe w uczelniach, a także środowiskach pracy, szkolenia dla agentów personelu medycznego oraz kilkuletnia kampania społeczna przyczynią się do zmiany nawyków prozdrowotnych przyszłych matek oraz poprawy stanu zdrowia i samopoczucia matek. ich dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj