Zaproszenie

0
Rate this post

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencje Naukowo-Szkoleniową Kardio-Prenatal, organizowaną przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kardiologii Prenatalnej oraz Sekcję Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w dniu 10 października 2015 pod tytułem: kardiologia-prenatalna

Od diagnostyki prenatalnej do wypisu dziecka ze szpitala
From prenatal diagnosis to discharge neonate from hospital.
Spotkanie odbędzie się w Łodzi, zakres merytoryczny Konferencji obejmie prenatalną diagnostykę obrazową, położnictwo, neonatologię, kardiologię i kardiochirurgię. Gośćmi specjalnymi Konferencji będzie Prof. Reuven Achiron z Izraela oraz Prof. Thomas Kohl z Niemiec. Głównymi prelegentami będą profesorowie z Instytutu Centrum Zdrowia Polski uczestniczący w długiej sztafecie diagnostyki i leczenia płodu/noworodka z wadą wrodzona serca. Celem konferencje jest wymiana doświadczeń między lekarzami różnych specjalności w celu opracowania standardów postępowania umożliwiających wykorzystanie unikalnego potencjału Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki jako ośrodka referencyjnego w diagnostyce i leczeniu wrodzonych wad serca diagnozowanych prenatalnie. W spotkaniu uczestniczyć będą również przedstawiciel fundacji działających na rzecz dzieci z wadami wrodzonymi serca, które przedstawią aktualną sytuację oraz propozycje rozwiązań w celu poprawy diagnostyki prenatalnej oraz opieki przed- jak i pourodzeniowej.

Życzymy, aby program konferencji okazał się ciekawy i był inspiracją dla dalszej owocnej pracy. Mamy również nadzieje, że dzięki takim spotkaniom przyczynimy się do poprawy standardów opieki oraz efektów leczenia noworodków z wrodzoną wadą serca.
Serdecznie zapraszamy w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego do udziału w konferencji.

konf2015plakat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj