Nie tylko zabiegi upiększające: ćwiczenia wizualizacyjne

0
Rate this post

Oczywiście kochanie siebie nie ogranicza się tylko do kremów i zabiegów. Niezbędne jest nauczenie się wsłuchiwania się w emocje i wykrawanie momentów, aby w pełni je doświadczyć: nie siedzieć cały dzień w piżamie, uprawiać aktywność fizyczną (nawet domową), skupić się na zajęciach artystycznych i oddawać się kulinarnym eksperymentom z lekkie serce, mogą być częścią tego procesu dobrego samopoczucia.

Dla całkowitego odprężenia zaleca się wypróbowanie techniki wizualizacji.

Co to znaczy? Zatrzymaj swój umysł i wyobraź sobie coś, co nam się podoba i co nas relaksuje. Myślenie o pozytywnych sytuacjach ma korzystny wpływ na organizm poprzez rozluźnienie układu nerwowego.

Wyłącz telewizor i stwórz atmosferę: zapal świece i muzykę. Usiądź w wygodnej pozycji i wyobraź sobie, że jesteś w miejscu, które kochasz: wyobraź sobie zapachy, dźwięki, kolory. Efekt gwarantowany!

Zastosuj codzienną rutynę pielęgnacyjną do pielęgnacji twarzy

Uważasz, że nie dbasz o swoją skórę? Neutrogena® wyjaśnia nawyki, które należy przyjąć w celu kompleksowej pielęgnacji twarzy. Twoja rutyna kosmetyczna zaczyna się od Neutrogeny!

Podstawy pielęgnacji skóry

Dbanie o skórę to przede wszystkim zdrowa skóra. Chociaż 40% kobiet uważa, że ​​picie wody jest nawykiem nr 1 dla pięknej i nawilżonej skóry, 85% nie docenia znaczenia odżywiania dla piękna skóry. W tym celu kompleksowa pielęgnacja twarzy oznacza również dbanie o siebie, ponieważ skóra ujawnia całe Twoje wewnętrzne piękno. Picie wody, zbilansowana dieta i ćwiczenia to kilka prostych nawyków dbających o zdrową skórę.

Jednak stosowanie delikatnych, skutecznych i odpowiednich produktów kosmetycznych może być dodatkową pomocą w uzyskaniu perfekcyjnie wyglądającej skóry. Przyzwyczajenia do pielęgnacji twarzy:

  • Ważne jest, aby chronić skórę przed słońcem przed promieniami słonecznymi, które mogą być szkodliwe, a tym samym zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się. Wystarczy kilka chwil, aby zapobiec przyszłym uszkodzeniom skóry.
  • Dbanie o skórę odwodnioną w dzisiejszych czasach oznacza zapobieganie skutkom gorączkowego tempa życia i ochronę przed zewnętrznymi agresjami, takimi jak zanieczyszczenia.
  • Dzięki Neutrogena Hydro Boost® Urban Protect Moisturizing Face Fluid SPF 25 możesz wzmocnić naturalną tarczę ochronną skóry i chronić ją przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami UV, nadając jej promienny wygląd.Krem zawiera trzy ważne składniki o różnych zaletach:

Kwas hialuronowy: ujędrnia skórę, promując głębokie nawilżenie, a także dzień po dniu wzmacnia jej naturalną barierę ochronną, dzięki czemu może aktywnie bronić się przed czynnikami zewnętrznymi.

Środki przeciwutleniające

Pomagają chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi zanieczyszczeniami, jednocześnie zachowując jej naturalny blask.Technologia Helioplex®: Zapewnia lepszą ochronę w porównaniu do zwykłych filtrów UV przed uszkodzeniami powodowanymi przez promienie UVB i UVA, które mogą powodować przedwczesne starzenie.

Skóra odwodniona to skóra, która ucierpiała i potrzebuje 24 godzin ciągłego nawilżenia.

srodki-przeciwutleniajaceAby przeciwdziałać odwodnieniu zaleca się stosowanie kremów nawilżających bogatych w kwas hialuronowy oraz innych środków nawilżających, takich jak Neutrogena Hydro Boost® Acqua-Gel. Kwas hialuronowy to składnik, który może utrzymać w wodzie ponad 1000 razy większą wagę, pomagając utrzymać nienaruszoną barierę skórną, zapewniając długotrwałe nawilżenie.

Efekt: skóra jest wyraźnie gładsza, bardziej elastyczna i gładsza.

Aby wzmocnić działanie nawilżające na skórze, zaleca się przyjęcie określonej codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Tradycja orientalna przywróciła tendencję do „nawarstwiania” (sztuki nakładania się różnych etapów podczas rytuału piękna); dokładny rytuał pielęgnacyjny jest niezbędny do kompleksowej pielęgnacji twarzy, szczególnie w przypadku skóry odwodnionej, wymagającej szczególnej uwagi.

Aby zadbać o dobrą pielęgnację twarzy, wykonaj te 3 proste kroki, Twoja skóra Ci podziękuje!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj