Wykazuje stały efekt ujędrniający

0
Rate this post

Mon Soin Yeux to jedyny wielowymiarowy i spersonalizowany produkt do konturowania oczu przeznaczony do rozwiązywania konkretnych problemów w okolicy oczu, którym nadaje młodzieńczy, wypoczęty i promienny wygląd. Dzięki dodatkowi 2 serum i 2 super mocnych koncentratów u podstawy Mon Soin Yeux otrzymujesz wyjątkową i spersonalizowaną formułę do pielęgnacji naskórka wokół oczu.

Stosowanie:

● Nakładaj Mon Soin Yeux rano i wieczorem na całą okolicę oczu.
Mocne strony produktu:
● Reaktywuje energię i witalność komórkową, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz działa przeciw workom pod oczami, zapewniając młodszy, przekrwiony wygląd.
● Działa restrukturyzująco i leczniczo z pośrednim wpływem na neowaskularyzację.

Flash Youth Eye Contour Concentrate to lekki krem ​​i pierwszy od IOMA zabieg na kontur oczu o działaniu 360°. Formuła przeciwzmęczeniowa, która oddziałuje na całą okolice oczu, przeciwdziałając cieniom, workom i rozluźnieniu powiek.

Stosowanie:

● Nakładaj Flash Youth Eye Contour zaczynając od wewnętrznego kącika górnych powiek, a kończąc na wewnętrznym kącie dolnych powiek.
● Delikatnie przecieraj naskórek pod oczami opuszkami palców, wykonując ruchy w przód iw tył w kierunku zewnętrznego kącika oka. Powtórz trzy razy.
Mocne strony produktu:
● Natychmiast przeciwdziała opadającym powiekom, workom i cieniom pod oczami oraz trwale reaktywuje mikrokrążenie
● Wypełnia, wypełnia i nawilża skórę, jej matryca zatrzymuje cząsteczki wody, stając się „prawdziwym rezerwuarem”

Pielęgnacja skóry wokół oczu jest najważniejsza i nie

Regularna pielęgnacja produktami zawierającymi najskuteczniejsze składniki jest niezbędna do uzyskania promiennego efektu i przeciwdziałania oznakom przedwczesnego starzenia w okolicach oczu.

POPRAW SWÓJ WYGLĄD I STYL ŻYCIA

Dbanie o ciało to nie tylko kwestia estetyczna, ale niezbędna praktyka dla zdrowia.
W rzeczywistości pierwszą rzeczą do zrobienia jest zastanowienie się nad stylem życia i wszystkim, co możemy zmienić, aby nasze ciało czuło się dobrze. Wystarczy kilka prostych ogólnych zasad, aby zacząć dbać o siebie. Oto główne:

Dbanie o swoją dietę: oznacza to przede wszystkim przestrzeganie zbilansowanej diety, nie zaniedbywanie owoców i warzyw oraz picie dużej ilości wody niezbędnej do dobrego nawodnienia.Bądź aktywny: uprawiaj sport, ale także chodź na spacer lub preferuj bieganie po schodach do windy.

Wybierz odpowiednie produkty do higieny osobistej: aby prawidłowo oczyścić skórę, konieczna jest znajomość jej rodzaju, zwłaszcza twarzy.Zaprogramuj codzienną rutynę pielęgnacyjną: dbanie o ciało musi być codziennym gestem, a nie jednorazową interwencją.

Śpij dobrze: nocny odpoczynek jest niezbędny do regeneracji organizmu i jego komórek. Chociaż mogą istnieć wyjątki, dobrym pomysłem jest utrzymywanie stałej liczby godzin snu w ciągu nocy, kładąc się spać mniej więcej o tej samej porze przez cały czas.

Pielęgnacja ciała i styl życia

Zainteresowanie dbaniem o swoje ciało przychodzi z daleka. Wystarczy pomyśleć o starożytnym Rzymie i zabiegach upiększających, które były już wtedy praktykowane. Rzymianie, a zwłaszcza kobiety, oprócz wiedzy o korzyściach płynących z zabiegów spa, nie tylko farbowali włosy, ale także korzystali z akcesoriów i kremów, które wykorzystywały naturalne składniki, które do dziś można znaleźć w wielu produktach kosmetycznych.

  • pielegnacja-ciala-i-styl-zyciaPIELĘGNACJA CIAŁA
  • PIELĘGNACJA CIAŁA: PRZYTULANKA DLA WSZYSTKICH

Jeśli chodzi o dbanie o siebie i swoje ciało, nie ma różnicy płci ani wieku. Zmieniają się raczej praktyki, a zwłaszcza produkty, które mają być używane.Pielęgnacja kobiecego ciała. Kobiece ciało, ze swoimi specyficznymi cechami, wymaga szczególnej troski, zwłaszcza tam, gdzie pojawiają się pierwsze oznaki czasu.

Twarz jest prawdopodobnie najbardziej odsłoniętą częścią ciała i nie ma wątpliwości, że jest przedmiotem szczególnej uwagi, aby zapobiegać lub leczyć zmarszczki, plamy lub inne dokuczliwe skazy.

Jednak zmiany hormonalne i ciąże mają również zauważalny wpływ na organizm kobiety. Unikanie lub zmniejszanie wyglądu cellulitu i rozstępów jest możliwe, jeśli szybko zainterweniujesz najlepszymi produktami i codzienną aplikacją.

Pielęgnacja mężczyzny i ciała

Nie ma wątpliwości, że ciała mężczyzn, podobnie jak kobiet, również wymagają szczególnej uwagi. Te ostatnie w szczególności skupiają się na częściach ciała bardziej narażonych na proces starzenia, takich jak twarz, ale także na pielęgnacji brody i wąsów, czy też na eliminacji zbędnego owłosienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj