Przejrzyj galerię ze wszystkimi produktami detoksykacyjnymi

0
Rate this post

Dbanie o siebie: zacznijmy od skóry! Wskazówki i wiecznie zielone do naśladowania
autor: Valentina Grassini Utworzono 20.02.17 o 19:45. Dbanie o siebie: zacznijmy od skóry! Wskazówki i wiecznie zielone do naśladowania

Czy zrezygnowałeś z dbania o swoją skórę i poddałeś się temu, co uważasz za niepowstrzymane oznaki starzenia? Zrobiłeś źle: nigdy nie jest za późno, aby zadbać o siebie i intensywnie żyć na co dzień.

# 1. Zacznij dzień od masażu
#2. Dbanie o siebie rymuje się z gommage!
# 3. Być może słyszałeś o tym wcześniej, ale krem ​​jest (naprawdę) ważny. Tutaj, ponieważ!
# 4. Babcine porady kosmetyczne: herbata i ziemniaki po ciężkich nocach

Powiedz mi, co jesz, a powiem Ci, jaką masz skórkę (i co wyjąć z lodówki)

Nasze dni są usiane wyścigami: biegamy za prośbami naszego szefa, zobowiązaniami z przyjaciółmi i krewnymi oraz autobusem, który zawsze przyjeżdża minutę wcześniej niż przewidywałeś.

Te przychodzenia i odchodzenia sprawiają, że jesteśmy zmęczeni i mamy bardzo mało czasu, który można nam poświęcić… i to jest błąd! Nauka wycinania czasu, dbania o ciało i umysł to jedyny sposób na uniknięcie kolejnego wyścigu: ucieczka od załamań nerwowych!

Dlaczego jednak, aby zadbać o siebie, trzeba zacząć od pielęgnacji skóry, a w szczególności od pielęgnacji skóry twarzy?

Proste: nasza twarz jest pierwszą rzeczą, na którą patrzymy my sami i inni.
Kiedy budzimy się i ciągniemy do łazienki, kiedy przedstawiamy się komuś, kiedy robimy sobie selfie: nasza twarz jest zawsze w centrum uwagi.

Dlatego tak ważne jest, aby zacząć od pielęgnacji skóry twarzy: pierwsza rzecz, którą widzimy każdego ranka i tę, którą widzimy najczęściej w ciągu dnia, musi być czysta, zadbana, gładka i wolna od skaz.

Poznaj 5 wskazówek, jak zadbać o siebie, zaczynając od pielęgnacji twarzy!

Wiemy, że to wiecznie zielone i że już o tym słyszałaś, ale nie możemy nie przypomnieć: codzienne nakładanie kremu jest bardzo ważne dla skóry naszej twarzy.Tutaj jednak jest coś, czego nie wiedziałeś: ostatnie badania wykazały, że 80% starzenia się jest spowodowane przebywaniem na świeżym powietrzu, a tylko 20% starzeniem biologicznym. Za te biologiczne uszkodzenia naskórka odpowiedzialne są długie promienie UVA i zanieczyszczenia.

oto-dlaczego-to-lubimyTo oznacza tylko jedno. Nie chcesz, aby Twoja skóra przedwcześnie się starzeje? Następnie musisz ją chronić za każdym razem, gdy wychodzisz z domu.Jeśli nie chcesz biegać od jednej perfumerii do drugiej w poszukiwaniu odpowiedniego kremu, możesz zapisać się do naszego Sprawdzonego przez Ciebie i wypróbować nowy krem ​​Biotherm, Blue Therapy Multi-Defender SPF25.

Oto dlaczego to lubimy

Jest lekki dla skóry i nie obciąża jejMimo swojej lekkości tworzy ekran ochronny, który chroni naszą twarz przed działaniem UVB, UVA i zanieczyszczeń Jego skład został specjalnie opracowany, aby umożliwić skórze naturalną regenerację po naprawieniu uszkodzeń spowodowanych przez powietrze.

Odporne na zanieczyszczenia, przeciwutleniające i zdolne do korygowania lub zapobiegania zmarszczkom, przebarwieniom: nigdy nie jest za późno na pielęgnację skóry, a dzięki Provato da Voi i Blue Therapy możesz zacząć już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj