Zadbaj o siebie w otoczeniu piękna

0
Rate this post

Czy miałeś nieprzespaną noc, a dziś rano bałeś się swojego obrazu w lustrze?

Nie martw się: dzięki tym poradom kosmetycznym od babci możesz wyjść z domu, nie bojąc się nikogo przestraszyć!Jeśli masz opuchnięte i podrażnione oczy, po prostu zanurz dwie torebki herbaty we wrzącej wodzie: przed nałożeniem na powieki pozostaw je w zamrażarce na 2-3 minuty!

Jeśli natomiast obudziłeś się z dwoma cieniami pod oczami, zastosuj trik ziemniaczany: przekroj go na pół, surowy i połóż na chwilę na czarnych kółkach. Za 10 minut efekt pandy zniknie!

Powiedz mi, co jesz, a powiem Ci, jaką masz skórkę (i co wyjąć z lodówki)

  • Uważamy, że możemy i powinniśmy jeść wszystko: to braki sprawiają, że jesteśmy nieszczęśliwi i niezadowoleni. Wierzymy również, że raz w miesiącu zdrowy detoks pomaga naszemu ciału oczyścić się, a nasza skóra błyszczy.
  • Dlatego radzimy, aby przez cały tydzień wyeliminować smażone, tłuste i bałaganiarskie potrawy, zamiast tego preferować je:

Owoce i warzywa o żółtej, ciemnozielonej lub czerwonej pigmentacji: bogate w witaminę A, która sprzyja utrzymaniu naskórkaZielona herbata ze względu na przeciwutleniacze Orzechy brazylijskie, sardynki, wołowina, pełnoziarnisty makaron i grzyby, ponieważ zawierają selen, minerał, który pomaga chronić komórki przed wolnymi rodnikami, a także pomaga zapobiegać rakowi skóry.

Awokado bogate w witaminę E o właściwościach uelastyczniających

Suszone owoce, które wspomagają produkcję kolagenu. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami pielęgnacyjnymi, a zobaczysz blask skóry na twarzy, a także nastrój!. Filozofia Sothergi, która łączy sztukę z medycyną estetyczną

  • autorstwa Paoli Dezza
  • 18 stycznia 2022
  • 3 „czytania”

awokado-bogate-w-witamine-e-o-wlasciwosciach-uelastyczniajacych„Pasja do sztuki skupia się na pracach, które wyrażają moje podejście do medycyny estetycznej. Dlatego w kolekcji znajdują się prace, które łączą przesłanie konserwacji i wyjątkowości, a nie przemiany ciała i twarzy”.

Tak zadebiutował Marco Bartolucci, chirurg kosmetyczny, założyciel kliniki Sotherga, opisując obrazy i instalacje, które wzbogacają założoną przez niego wraz ze swoim partnerem Angelo Castello klinikę estetyczną, a dziś stanowi punkt odniesienia dla mediolańczyków w każdym wieku.

Harmonia twarzy i kształtów

Piękno jako harmonia twarzy i kształtów, świeżość rysów, utrzymanie istniejącego. W tych hipernowoczesnych pokojach w centrum Mediolanu, na ścianach płyną obrazy zespołu medycznego, Bartolucci wyznaje swoje credo w otoczeniu sztuki. Królestwo celebrujące piękno we wszystkich jego formach.

Dbanie o siebie dziełami sztuki na ścianach i w pokojach to sposób na docenienie piękna.

Jak pisał Alfred de Musset: „Ale piękno jest wszystkim. Sam Platon powiedział to: Piękno na tej ziemi jest najważniejszą rzeczą. Ma nam pokazać, że dzień się skończył. Nic nie jest piękne prócz prawdy, mówi znakomity werset; Ale nie obawiając się herezji, odpowiadam mu: nic nie jest prawdziwe, tylko piękno; nic nie jest prawdziwe bez piękna ”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj