Strażnicy piękna

0
Rate this post

Skutki uboczne tych operacji, wyraźnie inwazyjnych, są widoczne dla wszystkich: zamrożony wyraz leczonych części (patrz usta), alergie i nawroty stanów zapalnych, konieczność powtarzania ukąszeń kilka razy w roku z coraz większymi dawkami w celu utrzymania efekty.

  • Droga, którą przebyła firma NEWSKIN, rewolucjonizuje te inwazyjne metody i ma na celu przeniesienie aktywnych składników kremów w głąb skóry właściwej za pomocą różnych technologii generowanych przez urządzenie Biowave Face Lifter.
  • Aktywne składniki do zabiegów zapewnia Biowave Skin Care, linia kremów specjalnie opracowanych i zoptymalizowanych do współpracy z instrumentem.
  • Kremy z substancjami aktywnymi nakładane są na głowicę zabiegową liftingu twarzy i transportowane do skóry właściwej poprzez proste i przyjemne masaże na twarzy.

Kremy i liftingi twarzy są w stanie nie tylko oczyścić, nawilżyć, odżywić skórę, przekazując zasady gojenia tam, gdzie są naprawdę potrzebne, ale pozwalają po kilku miesiącach kuracji ukazać skórę twarzy bardziej zwartą, stonizowaną i błyszczącą, tworząc modelowanie konturu i całkowicie naturalne odmładzanie twarzy.

Biowave Face Lifter jest w stanie generować na skórze ultradźwiękowe prądy galwaniczne

Promieniowanie świetlne LED i mikrowibracje. Wszystkie te technologie, które również można zaprogramować do jednoczesnego działania, sprzyjają przepuszczalności tkanki poprzez stymulację wzrostu i regeneracji fibroblastów i elastyny, składników kolagenu odpowiedzialnych za objętość i jędrność skóry.

Wynik? „Kurze łapki”, „kody kreskowe”, „cienkie linie” i „worki pod oczami” można leczyć profesjonalnie w domu bez uciekania się do systemów inwazyjnych. Wartość dodana zapewniana przez Biowave System to nie tylko narzędzie lub efektywna formuła kremów, ale także wiedza zgromadzona dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu Newskin, który udostępnił poradnik Skin Care Guide.

Zbiór porad, sugestii i programów terapeutycznych „najlepszych rozwiązań”, mający na celu poprowadzenie użytkownika krok po kroku do użytkowania i optymalizacji narzędzia oraz do najwłaściwszego wyboru leczenia, które ma być stosowane, z ostatecznym celem poprawy.

Leczą i rozwiązują problemy skórne

Rezygnacja z chirurgii plastycznej, „wypełniaczy” i bulionów jest więc teraz możliwa dzięki technologii i centrom badawczo-rozwojowym firmy Newkin, z których Biowave System jest liderem w panoramie nowoczesnych metod leczenia skóry.

lecza-i-rozwiazuja-problemy-skorneJesteśmy opiekunami. A piękno, które musimy zachować i o które musimy dbać, to Włochy. W końcu, jeśli tego nie zrobimy, kto jeszcze to zrobi?

Książka ta, oparta na spotkaniach autora z tysiącami obywateli i stowarzyszeń na przestrzeni ponad piętnastu lat, wyjaśnia prostym i jasnym językiem, jak być „aktywnymi kustoszami”, z których każdy dba o swój „fragment” Włoch, tak aby w końcu całe Włochy będą przedmiotem wspólnej troski zarówno instytucji, które oczywiście muszą nadal pełnić swoją rolę, jak i nas, obywateli, nowych „strażników piękna”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj