Zmniejsz stres

0
Rate this post

Organizm broni się przed stresem fizycznym i psychicznym, zwiększając rezerwy, a tym samym zatrzymując wagę i tłuszcz. Z tego powodu coaching psychologiczny jest bardzo przydatny, szybka, ale skuteczna technika pozwalająca na zdefiniowanie problemów stresowych i ich rozwiązywanie.

Jedz powoli i dobrze przeżuwaj pokarmy

Szybkie jedzenie w rzeczywistości pogarsza trawienie i zwiększa gromadzenie się tłuszczu w jamie brzusznej, co jest bardzo niebezpieczne. Dobre żucie wspomaga przyswajanie pokarmu.

Nie jedz przed snem

Późnym wieczorem iw nocy metabolizm zwalnia, a częściowo wchłonięte pokarmy zamieniają się w tłuszcz i odkładają. Sen jest bardzo ważny w procesie zdrowienia psychofizycznego.

Zmniejsz obwód brzucha

Komórki tłuszczowe jamy brzusznej stanowią tkankę endokrynną zdolną do pobudzania procesów zapalnych, co z kolei sprzyja gromadzeniu się tłuszczu. Zmniejszenie obwodu brzucha jest ważniejsze niż zwykła utrata wagi.

Obfitują w ekologiczne owoce i warzywa

Owoce i warzywa są bogate w przeciwutleniacze, witaminy i fitoskładniki, substancje niezbędne do doskonałego funkcjonowania komórek.

Przyspiesza metabolizm

spersonalizowany program ćwiczeń pozwala przyspieszyć metabolizm. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie jest tak ważne, ile zużywamy podczas aktywności, ale ile ćwiczeń jest w stanie reaktywować metabolizm, nawet gdy jesteśmy w stanie spoczynku.
Zadbaj o swoją wątrobę

Wspomaga detoksykację wątroby: aby jak najlepiej pełnić funkcję detoksykacji wątroby, wątroba potrzebuje wielu składników odżywczych, witamin i fitoskładników. Przejście na żywność ekologiczną i zmniejszenie ilości cukru pomoże lepiej funkcjonować wątrobie.

obfituja-w-ekologiczne-owoce-i-warzywaWdrażając te zasady w życie, możesz naprawdę zmienić swoje życie. Prawidłowe odżywianie to podstawa umiarkowanego stylu życia, wolnego od ekscesów, który pozwala skierować całą swoją uwagę i energię na to, kim naprawdę chcesz się stać.

Jeśli uważasz, że myślisz za dużo o jedzeniu, coś jest nie tak!

Jeśli zawsze czujesz się zmęczony, brak koncentracji, brak reakcji, prawdopodobnie zależy to od tego, co jesz.

Pamiętaj, że jeśli chcesz mieć decydujący wpływ na swoje wybory żywieniowe, żyć lepiej i dłużej oraz cieszyć się spokojniejszym i satysfakcjonującym życiem, musisz kierować się zasadami zdrowego odżywiania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj