Wystarczy skosztować prostej mozzarelli, aby poczuć prawdziwy smak dolin Brescii.

0
Rate this post

Wybierając olej do kupienia, możesz wpaść w oszustwa

Firmy, które obiecują całkowicie naturalną oliwę, zamiast tego sprzedają oliwę wyprodukowaną z oliwek wątpliwego pochodzenia i odpadów.

 • Ten problem nie istnieje, gdy polegasz na bbuono.it. Oferujemy wyłącznie oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia (w tym ekologiczną) wyprodukowaną w 100% z włoskich oliwek z jeziora Garda.
 • Ponadto każdy olej ma swoją specyfikę. W każdym z nich można znaleźć inne zapachy, które nawiązują podniebienie do pagórkowatej roślinności otaczającej jezioro Garda.
  Nabiał

Królową zdrowych produktów mlecznych jest twarożek. Jest to świeży i lekkostrawny pokarm, który zawiera dużo wapnia, dla prawidłowego rozwoju kości oraz witamin A, D, E i B12. Jednak kupując go w supermarkecie, trzeba bardzo dokładnie sprawdzić etykietę, aby upewnić się, że pochodzi z suplementacji serwatką.

 1. Świeżo ścięta kozia ricotta
 2. Świeża kozia ricotta

W rzeczywistości zdarza się, że do ricotty dodaje się śmietankę, zmniejszając podaż niezbędnych aminokwasów.

Z drugiej strony sery dojrzałe zawsze były uważane (niesłusznie) za wrogów zdrowia, ponieważ podobno zatykały tętnice i były szkodliwe dla krążenia. Na szczęście ten mit został rozwiany. Badania wykazały, że dojrzałe sery są świetne dla zdrowia, o ile są produkowane w sposób całkowicie autentyczny i naturalny.

Przyczyniają się nawet do utrzymania dobrego poziomu cholesterolu i nie są bardziej szkodliwe niż sery o niskiej zawartości tłuszczu. Rzeczywiście, mają większy wpływ na zdrowie. Wskazane jest preferowanie serów produkowanych z krowiego lub koziego, hodowanych na wolności.bufetowy ser bagoss i lokalna valtrompia dop
Bufet z dojrzewającego sera.

Od lewej ser Bagoss di Bagolino i Nostrano Valtrompia DOP

Na bbuono.it znajduje się doskonały wybór serów dojrzewających, którym poświęcono szczególną uwagę w swoich badaniach, a produkcję przeprowadzono wyłącznie z produktów lokalnych.

Niezbędna wartość dodana w zdrowej i prawdziwej diecie. Co więcej, w serach dojrzewających powyżej 24 miesięcy laktoza jest nieobecna i może być spożywana również przez osoby nietolerujące (alergicy na białko nie mogą go jeść, uwaga).

Należy również podkreślić, że w supermarkecie wiele produktów na półkach jest produkowanych z z zagranicy lub z zagranicznego zmieszanego z msuplementem włoskim. Aby rozwiązać ten problem, bbuono.it oferuje wybór produktów mlecznych Brescia ze 100% włoskim msuplementem.

od-lewej-ser-bagoss-di-bagolino-i-nostrano-valtrompia-dopCukry

 • Dobre i naturalne odżywianie nie oznacza, że ​​musisz rezygnować ze słodyczy.
 • Spontaniczne cukierki ziołowe wysokogórskie
 • muccarella lub mus rzemieślniczy mou
 • organiczne czerwone jeżyny uprawiane w górach
 • sady położone w wysokich górach na 1000 m

Na bbuono.it na nowo odkryjesz przyjemność delektowania się prawdziwymi słodyczami, takimi jak słodycze Twojej babci. Na przykład dżemy ekologiczne są produkowane wyłącznie z owoców pochodzących z upraw ekologicznych położonych na wysokości 1000 metrów. wysoki i brązowy cukier. Bez dodatków i konserwantów. Tylko natura w najczystszej postaci.

W dzisiejszych czasach z pewnością nie jest łatwo znaleźć produkty oryginalne, nierafinowane iw 100% naturalne. Bbuono.it ułatwia Ci to zadanie, oferując całkowicie naturalne produkty, godne prawdziwej diety, tak jak dawniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj