To Vapore – różne lokalizacje

0
Rate this post

Wiele kuchni etnicznych dobrze nadaje się do diety dietetycznej, ponieważ są one spontanicznie zbilansowane. Na przykład moja dieta obejmuje stosowanie wielu roślin strączkowych, a najpopularniejszym jest hummus.

Właśnie dlatego Fairouz (ale także inne bliskowschodnie restauracje) jest odpowiednia dla tych, którzy chcą zdrowo się odżywiać w Mediolanie.

Nie wszystkie dania oczywiście nadają się do diety, ale hummus, falafel, kuskus z warzywami to tylko niektóre z dań, które mogą bezpiecznie spożywać osoby na diecie. Oczywiste jest, że nie można się skusić i objadać się arabskim chlebem i bułeczkami! Idealne, gdy chcesz zjeść na mieście, ale lekkie. Około 20-30 € za sztukę.

Mówiłem o tym tutaj

Łosoś na parze z That’s Vapore – © Francesca Noè

Z pewnością jedno z najbardziej znanych miejsc wśród osób przyzwyczajonych do zdrowego odżywiania się poza domem. That’s Vapore tak naprawdę prezentuje dania dnia w oknie, bezpośrednio na tackach, które będą gotowane stricte na parze i bez dodawania przypraw. Ryby i mięso, ale także pierwsze dania i miski energetyczne na śniadanie. Ceny nie są błogosławione, ale jest bezpieczne. Tutaj więcej szczegółów.
Zakonnica Smak Bliskiego Wschodu – via Spallanzani, 36

  • Nie jedz zdrowo w Mediolanie
  • Zakonnica – © Francesca Noè

Dyskurs o kuchni bliskowschodniej trwa w Nun, pierwszym włoskim kebabie w Mediolanie. Nie tak dawno dodał też kilka sałatek, a także ma już zarówno doskonały falafel, jak i hummus, które można zamówić na talerzu, a nie w kanapce.

Niski koszt, doskonała wydajność, zarówno na obiad, jak i na kolację. Od 5 do 10 €. Tutaj wszystkie szczegóły. Maison Touareg – via Varesina, 77
maison touareg zdrowe odżywianie w mediolan

Mieszana przystawka Maison Touareg

Również w Maison Touareg jest wiele dań na bazie kuskusu lub ryżu i warzyw, bez zbytniego bałaganu i odpowiednich zarówno na lunch, jak i kolację, aby jeść zdrowo w Mediolanie i nie rozpłakać znajomych, którzy nie są na diecie! Tutaj wszystkie szczegóły.

  • mieszana-przystawka-maison-touaregBar Portello – Piazza Portello, w centrum handlowym Iper
    wylęg jogurtowy zdrowe odżywianie w Mediolanie
  • Jogurt i czerwone owoce w Portello — © Francesca Noè

Nie mówię o Portello Cafe, ale o barze, który znajduje się w Iper, supermarkecie centrum handlowego Portello.

Oprócz tego, że idealnie nadaje się do nauki lub pracy, ponieważ możesz zostać tak długo, jak chcesz i jest zarówno wifi, jak i gniazdka elektryczne, ma szeroki wybór sałatek, wirówek, jogurtów z owocami, a nawet gotowych dań, takich jak pieczeń wołowina, tatar z ryb i mięso, bresaola, które mają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny – na przerwę obiadową, jeśli pracujesz w okolicy. Po wirówki i świeże owoce również można się tutaj udać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj