Klub Botaniczny – różne lokalizacje

0
Rate this post

W God Save the Food jest naprawdę wszystko, ale moimi ulubionymi daniami są zdecydowanie kurczakowy wok z warzywami i ryżem basmati (jedno z polecanych dań w mojej diecie) oraz ryż pad thai – mniej polecany.

Są piękne sałatki bogate w specjalne składniki i wiele dań nieco przyjemniejszych dla osób nie będących na diecie. Siedziba główna na Piazza del Carmine w Brera ma naprawdę ładne stoliki na zewnątrz wiosną i latem i dobrze nadaje się, jeśli chcesz jeść na zewnątrz. Tutaj więcej szczegółów.

Poke z łososia z Botanical Club

W Botanical zawsze jest dużo ryb przyrządzonych w prosty sposób, ryż z białkiem, a także jedno z najsłynniejszych poké w Mediolanie (w Tortonie). Miła atmosfera, z lunchem biznesowym w obniżonej cenie za przerwę na lunch i zdecydowanie spokojną i przyjemną atmosferą na kolację. Menu online. Tutaj więcej szczegółów.

 • V3Raw – przez Spallanzani ang. Królowa Giovanna, 16 lat
 • jedz zdrowo w mediolan v3raw
 • Budyń chia i jogurt z malinami i musli od V3Raw – © Francesca Noè

V3Raw to punkt odniesienia dla mediolańskich sportowców, bo to bar z daniami dedykowanymi niemal wyłącznie tym, którzy w Mediolanie chcą zdrowo się odżywiać lub osobom na diecie (niekoniecznie odchudzającej). Pomiędzy produktami wysokobiałkowymi a lekkimi, jest idealny zarówno na lunch, jak i na śniadanie.

Tutaj wszystkie szczegóły.

 1. Siostry Açai – via Castelbarco, 17
 2. zdrowe odżywianie w mediolan
 3. Kanapki i Macha Latte od Sióstr Açai – © Francesca Noè

Nadaje się na każdą porę dnia: tutaj możesz uczyć się lub pracować, zjeść śniadanie na słodko lub na słono (macha, miski, wirówki, kanapki) lub zjeść lekki lunch oparty na tych wszystkich superfoods, które są w tej chwili modne. Fajne, fajne, instagramowe miejsce w pobliżu Bocconi. Menu jest dostępne online.

 • Open More than Books – viale Montenero, 6
 • jedz zdrowo w Mediolanie otwórz
 • Otwarta sałatka – © Francesca Noè

Otwarta jest księgarnia, ale także coworking i bar, w którym można się uczyć lub pracować (nawet jeśli wifi jest płatne po pewnym czasie. Wśród dań zawsze są propozycje wegetariańskie, doskonałe sałatki, a nawet dania rybne na parze. Lekki i pożywny, polecany na lunch.

 • Panini Durini – różne lokalizacje
 • zdrowe odżywianie w mediolańskiej sałatce
 • Sałatka Panini Durini – © Francesca Noè

W Panini Durini oprócz kanapek zawsze znajdziesz zbilansowane i pomysłowe sałatki.

w-panini-durini-oprocz-kanapek-zawsze-znajdziesz-zbilansowane-i-pomyslowe-salatkiPrzy wszystkich dostępnych lokalizacjach trudno nie znaleźć jednej w pobliżu! To zawsze punkt odniesienia dla zdrowego odżywiania się w Mediolanie, nawet w towarzystwie osób nie będących na diecie. Oto gdzie zjeść sałatki w Mediolanie.

 • Umut – przez Espinasse
 • Grillowany kurczak z sałatką Umut – © Francesca Noè

Wiem, że kebab to nie stereotyp zdrowego jedzenia, ale w tym tureckim lokalu oprócz klasycznego podpłomyka czy kanapki przyrządzają doskonałe grillowane mięso, podawane z ryżem i sałatką z ogórków, pomidorów, czerwonej kapusty i cebuli bardzo dobre .

Nawet produkowany przez nich arabski chleb jest pyszny i ogólnie jest to idealne miejsce na połączenie wycieczki między tymi, którzy są na diecie, a tymi, którzy nie są. Oczywiście nie zjadłem frytek!

Gdy jesteś na diecie i chcesz wyjść i zdrowo się odżywiać w Mediolanie pamiętaj, że nie musisz chodzić do restauracji otwarcie zdrowych, ponieważ wiele miejsc gotuje surowiec w prosty sposób i doskonale nadaje się do zbilansowanej diety oraz dieta lekka lub białkowa, bez uniemożliwiania wychodzenia z przyjaciółmi lub partnerem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj