Twoje zdrowie jest naszym priorytetem

0
Rate this post

Ta większa uwaga państw poświęcana opiece długoterminowej jest siłą napędową świata opieki zdrowotnej, która nadal stanowi jedną z głównych pozycji wydatków rządowych (około 10% PKB).

Z drugiej strony, starzejąca się populacja potrzebuje coraz więcej opieki medycznej, a co za tym idzie większych inwestycji, które są niezbędne w badaniach i rozwoju innowacyjnych i najnowocześniejszych rozwiązań.

A jednym z sektorów, które wyróżniają się bardziej niż inne pod względem inwestycji w badania i rozwój, jest Biotechnologia, ze średnimi wydatkami około 17% obrotu; odsetek, który w mniejszych firmach wzrasta nawet do 60%.

Co więcej, Biotech to także bardzo podatny grunt dla innowacji technologicznych, które radykalnie zmienią koncepcję pomocy medycznej.

Wszystko to daje nam wyobrażenie o możliwościach inwestycyjnych, jakie świat opieki zdrowotnej, a w szczególności Biotech, jest w stanie zaoferować przez długi czas. Świecki trend, który zwiększa wartość portfela i którego nie można, a nawet nie wolno ignorować.

Komunikat informacyjny

Informacje zawarte w niniejszym komunikacie oraz wszelkie wskazane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i dlatego w żadnym wypadku nie stanowią oferty ani rekomendacji ani nakłaniania do kupna lub sprzedaży papierów wartościowych lub instrumentów finansowych w ogóle, produktów lub finansowych lub usług inwestycyjnych ani nakazu dokonywania transakcji związanych z określonym instrumentem finansowym.

Treść niniejszego przekazu informacyjnego jest wynikiem swobodnej interpretacji, oceny i uznania Pharus Asset Management SA i stanowi prosty materiał do przemyśleń. Dlatego wynikające z tego decyzje operacyjne należy traktować jako podjęte przez użytkownika w pełni autonomicznie i na jego wyłączne ryzyko.

  • Pharus Asset Management SA przykłada najwyższą uwagę i precyzję do informacji zawartych w tym komunikacie; niemniej jednak nie ponosi odpowiedzialności za błędy, pominięcia, nieścisłości lub manipulacje ze strony osób trzecich dotyczące tego, co jest przetwarzane materialnie, co może wpłynąć na poprawność dostarczonych informacji i ich wiarygodność, a także za jakiekolwiek wyniki uzyskane przy użyciu tych informacji.
  • Kopiowanie, zmienianie, rozpowszechnianie, publikowanie lub wykorzystywanie tych treści na innych stronach w celach komercyjnych jest zabronione bez wyraźnej zgody Pharus Asset Management SA.

Drogi Gościu, z przyjemnością witamy Cię w naszym Glamping Camping Village od 15 maja 2022 r.

Chociaż jest bardzo prawdopodobne, że personel i goście zapoznali się ze środkami zapobiegawczymi związanymi z Covid-19, w nadziei, że będziesz mógł spędzić przyjemne wakacje w Torre del Porticciolo w absolutnym bezpieczeństwie i spokoju.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie następujących zasad zdroworozsądkowe zasady behawioralne

1) Obowiązkowe jest poruszanie się w obrębie obiektu noclegowego i we wszystkich częściach wspólnych z własną maską, zachowując odległość co najmniej 1 metra między jednym gościem a drugim. Unikaj tłumów, kolejek i przestrzegaj przepisów, które narzucają warunkowe wejście do naszych punktów sprzedaży-biur.

2) uprzejmie-prosimy-o-przestrzeganie-nastepujacych-zasad-zdroworozsadkowe-zasady-behawioralneCzęsto myj ręce i używaj żelu do rąk na bazie alkoholu, który masz do dyspozycji w pobliżu Punktu Odpraw, Recepcji, Restauracji, Baru, Rynku, Toalety, Basenów.

3) Nie dotykaj oczu, nosa ani ust. Kaszl lub kichnij w zgięciu łokcia lub użyj chusteczki, zakrywając nos i usta.

4) Jeśli źle się poczujesz lub jeśli masz temperaturę ciała >37,5°C, nie wychodź. Zostań na boisku lub w swoim mieszkaniu i zadzwoń pod numer 079919007 lub 079919010. Natychmiast skontaktujemy się z najbliższą placówką medyczną.

W całym regionie używanie masek jest obowiązkowe, aby uzyskać dostęp do zamkniętych miejsc. Obowiązek ten dotyczy również miejsc na wolnym powietrzu, w których nie jest możliwe zachowanie odstępu co najmniej dwóch metrów, bez uszczerbku dla zakazu zbierania;

RECEPCJA-PUNKT ODPRAWY

  • Zachowaj odległość co najmniej 1 metra i szanuj maksymalną liczbę osób, które mogą wejść na miejsce.
  • Noszenie własnej maski jest obowiązkowe.Użyj żelu do mycia rąk na bazie alkoholu znajdującego się przy wejściu do lokalu handlowego.
  • Podczas procedury zameldowania i wymeldowania oraz w przypadku, gdy chcesz udać się do naszych biur na każdą ewentualność, wymagany jest tylko jeden członek na każdą jednostkę rodziny / przyjaciela.
  • Bariery antykroplowe i preferowanie płatności elektronicznych zapobiegają kontaktom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj