RESTAURACJA

0
Rate this post

W przypadku chęci zarezerwowania stolika w naszej restauracji prosimy o wcześniejszą rezerwację usługi w naszej recepcji.Wszystkie stoły ustawione są w taki sposób, aby miejsca siedzące gwarantowały odległość międzyosobową co najmniej 1 metr odległości między klientami, z wyjątkiem osób, które zgodnie z obowiązującymi przepisami nie podlegają odległości międzyludzkiej; ten ostatni aspekt dotyczy indywidualnej odpowiedzialności.

 • Produkty odkażające są dostępne dla klientów i personelu nawet w kilku punktach pomieszczenia, w szczególności przy wejściu i przy toaletach.
 • Noś maskę zawsze, gdy nie siedzisz przy stole i używaj żelu do mycia rąk lub mydła dostępnego przy wejściu i w łazienkach.

Informujemy, że nasze obrusy są jednorazowe.

 1. Menu można prezentować w laminowanym druku z dezynfekcją zapobiegawczą i po użyciu lub online na telefonie komórkowym.
 2. Używamy przypraw, sosów, pieczywa, krakersów, paluszków chlebowych w jednorazowych opakowaniach.
 3. Płatność możliwa kartą kredytową lub ładowaną kartą Porticciolo. Gotówka nie jest akceptowana.

RYNEK – BAR

 1. Ograniczony dostęp.
 2. W przypadku wejścia obowiązkowe jest założenie własnej maski.
 3. Używaj żelu do mycia rąk przy wejściu do przestrzeni handlowej i zakładaj „jednorazowe” rękawiczki przy zakupie żywności.
 4. Płatność dozwolona tylko kartą doładowującą Porticciolo (pieniądz elektroniczny)

USŁUGI CAMPINGOWE TOALETY

Przed otwarciem zostaną przeprowadzone zwykłe kontrole systemów wodno-sanitarnych, ze szczególnym uwzględnieniem zwykłych procedur zapobiegania i zwalczania legionellozy.
Obowiązkowe jest przestrzeganie znaków wjazdu i wyjazdu.

Korzystanie z usług musi odbywać się zgodnie z zachowaniem dystansu i środków bezpieczeństwa, unikając wszelkich możliwych zgromadzeń; w związku z tym dostęp do grupy usługowej będzie dozwolony tylko wtedy, gdy dostępne są umywalki lub kabiny prysznicowe i toaletowe, tak aby uniknąć niepotrzebnych postojów w częściach wspólnych / przejściach, zapewniając przestrzeganie przez cały czas dystansu społecznego.

Użyj żelu do mycia rąk na bazie alkoholu umieszczonego przy wejściu i używaj maski w miejscach wspólnych, gdy nie wykonujesz zwykłych czynności higieny osobistej.
Dostęp do grupy usługowej będzie dozwolony tylko wtedy, gdy dostępne są umywalki lub kabiny prysznicowe i toaletowe, tak aby liczba tych ostatnich była równa liczbie użytkowników, aby uniknąć przedłużających się postojów w częściach wspólnych / przejściach.

Zlewozmywaki będą dostępne naprzemiennie tak

Wymiana powietrza wewnątrz konstrukcji będzie zapewniona w sposób ciągły w sposób naturalny, aby zredukować/zniwelować stężenia określonych zanieczyszczeń (PM10, CO2, zapachy, aerozole biologiczne itp.).Gwarantujemy regularne i częste czyszczenie i dezynfekcję wszystkich środowisk.

BASENY

 • Dostęp dozwolony tylko po prysznicu.
 • Wytyczne dotyczące regionów stanowych nakładają obowiązek używania obowiązkowego zestawu słuchawkowego.
 • zlewozmywaki-beda-dostepne-naprzemiennie-takPrzestrzegaj maksymalnej liczby osób dozwolonych w strefie basenu i solarium.
  Wszystkie ubrania i rzeczy osobiste muszą być umieszczone w osobistej torbie.
  Użyj żelu do mycia rąk na bazie alkoholu umieszczonego przy wejściu i używaj maski w miejscach wspólnych.
 • Aby zapewnić poziom ochrony przed infekcjami, chlorowanie zbiorników wynosi od 1,0 do 1,5 mg / l; połączony chlor ≤ 0,40 mg / l; pH 6,5 – 7,5.
 • Gwarantujemy regularne i częste sprzątanie i dezynfekcję części wspólnych.
  Sprzęt taki jak m.in. leżaki, leżaki, parasole itp. będą dezynfekowane przy każdej zmianie osoby.
 • Zaleca się rodzicom/opiekunom dbać o nadzór nad dziećmi w celu poszanowania zasad dystansu oraz zasad higieny i zachowania zgodnie z ich stopniem autonomii i wiekiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj