Jeśli zarezerwowałeś nocleg z klimatyzacją, informujemy

0
Rate this post

ZAKWATEROWANIE

Gwarantujemy dobrą wymianę powietrza we wszystkich zamkniętych środowiskach w naturalny sposób poprzez częstsze otwieranie drzwi i okien.

Ze przy każdej zmianie klienta filtry

Sanitacja pomieszczeń przeprowadzana jest produktami na bazie podchlorynu sodu o stężeniu nie niższym niż 0,5% (w/w) (do stosowania po oczyszczeniu wodą i neutralnym detergentem) do toalet oraz produktami na bazie podchlorynu sodu o stężeniach nie mniej niż 0,1% (w/w) (stosować po umyciu wodą i neutralnym detergentem) dla wszystkich innych powierzchni do czyszczenia, biorąc pod uwagę kompatybilność z czyszczonym materiałem.

Pościel i ręczniki zdezynfekowane przez pranie przemysłowe w wysokich temperaturach, przez pranie przemysłowe certyfikowane zgodnie z normą UNI EN 14065:2016.
Jednorazowe pokrowce na materace i pokrowce na materace stosujemy już od lat, ponieważ gwarantują one wyższy standard higieniczny.

Przy każdej zmianie klienta gwarantujemy całkowitą wymianę powietrza w sposób naturalny, aby zredukować/zniwelować stężenia określonych zanieczyszczeń (PM10, CO2, zapachy, aerozole biologiczne itp.);

Przydział boisk z zachowaniem dystansu społecznego.

Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod bezpłatny numer ATS 800311377 (codziennie od 8 do 20), w nagłych wypadkach zadzwoń pod numer 118.
NIE UDAWAJ SIĘ DO PIERWSZEJ POMOCY.

  • Powyższe wskazania stanowią tylko część tego, co będzie stanowić nasz „Protokół Bezpieczeństwa”.
  • Wszystkie główne obszary wspólne, a także place zabaw dla dzieci będą codziennie odkażane środkami medycznymi.
  • Procedury te mogą podlegać aktualizacji lub zmianom w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej, z uwzględnieniem przyszłych przepisów ministerialnych oraz wskazań Komisji Naukowych.

Obiekty noclegowe pod gołym niebem łączy szereg cech

Takich jak dostępność dużych powierzchni i ich wewnętrzna organizacja, co daje duże możliwości adaptacji do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i profilaktyki określonych dla aktualnego stanu zagrożenia sanitarnego.

W każdym razie pragniemy podkreślić, że każdy zabieg, nawet najbardziej drobiazgowy, będzie w stanie uzyskać pożądane rezultaty, tylko jeśli każdy z nas wykona swoją część. Szanuj siebie i chroń innych … nigdy tak jak teraz, aby chronić zdrowie wszystkich potrzebujemy Twojej cennej i bezwarunkowej współpracy.

obiekty-noclegowe-pod-golym-niebem-laczy-szereg-cechWiele krajów priorytetowo traktuje zdrowie i zmiany klimatyczne, ale brakuje im funduszy na działanie

Z badania WHO wynika, że ​​niewystarczające finansowanie nadal jest główną przeszkodą w pełnej realizacji krajowych planów dotyczących zdrowia i zmian klimatycznych, przytaczaną przez 70% krajów (w porównaniu z 56% w 2019 r.).

Kraje zaczęły priorytetowo traktować zdrowie w swoich wysiłkach na rzecz ochrony ludzi przed skutkami zmian klimatycznych, ale tylko około jedna czwarta ankietowanych niedawno przez Światową Organizację Zdrowia była w stanie w pełni wdrożyć swoje plany lub strategie krajowe kwestie zdrowotne i klimatyczne.

Kraje zgłaszają brak funduszy; wpływ COVID-19; a niewystarczający potencjał zasobów ludzkich to główne przeszkody dla postępu. Tak wynika z raportu WHO Global Health and Climate Change Survey z 2021 r., w którym zauważa się jednak, że ponad trzy czwarte badanych krajów opracowało lub obecnie opracowuje krajowe plany lub strategie dotyczące zdrowia i zmian klimatycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj