Zdrowie obywateli jest narodowym priorytetem

0
Rate this post

Opublikowano 23 lutego 2020, 12:26 Vito Claudio Crimi (Senator Ruchu Pięciu Gwiazd)

W ostatnich dniach liczba przypadków zarażenia #koronawirusem wzrosła. Miały miejsce dwa ogniska, z których w ciągu kilku godzin infekcja rozprzestrzeniła się na inne części kraju, ze szczególnym koncentracją w Lombardii, zarażaniem i śledzeniem osób, z którymi zarażeni mieli kontakt.

W trybie pilnym rząd wydał dekret z mocą ustawy, dzięki któremu nadzwyczajne środki ograniczające mogą być natychmiast zastosowane w obszarach zidentyfikowanych jako możliwe ogniska, obecne i przyszłe. Środki te zostały wprowadzone w oparciu o pojęcia techniczno-naukowe, przyjmując kryteria proporcjonalności, adekwatności i trwałości.

Wszystko to zostało zrobione wyłącznie i wyłącznie po to

Zawsze był to nasz cel, a teraz bardziej niż kiedykolwiek nie musimy myśleć o niczym innym. Wszyscy, od instytucji po społeczeństwo obywatelskie, muszą współpracować, aby zapewnić stosowanie wprowadzonych środków.

W przepisach przewidzianych dekretem fundamentalne znaczenie ma kryterium proporcjonalności. W sytuacjach awaryjnych, takich jak ta, której doświadczamy, konieczne jest precyzyjne działanie i określenie, co faktycznie jest przydatne w ograniczaniu infekcji, unikając w ten sposób interwencji, które nie służą powstrzymaniu wirusa.

  • Przed wydaniem tego dekretu pragnęliśmy i zabiegaliśmy o pełne zaangażowanie Prezydentów Regionów i opozycji.
  • To ważny sygnał, reprezentant kraju, który ponad wszystko stawia zdrowie publiczne i interes narodowy.

Dziś nasze myśli muszą skierować się ku służbom zdrowia, ratownictwa i bezpieczeństwa publicznego pracującym na pierwszej linii frontu. To oni zastosują nadzwyczajne środki, które przyjęliśmy.

Powierzamy im zadanie ochrony nas i zagwarantowania naszego bezpieczeństwa, a im musi iść cały nasz szacunek i maksymalna współpraca, jaką możemy zapewnić. Należy o tym pamiętać. Szacunek i współpraca.

Ci, którzy w tych godzinach wykorzystują sytuację kryzysową dla własnej korzyści wyborczej, podsycając strach, stawiając obywateli przeciwko obywatelom i grabiąc wszystkim zdrowie za kilka głosów więcej, nie zasługują na uwagę.

  • Naszym najwyższym priorytetem jest zdrowie obywateli.
  • Rząd robi wszystko w tym kierunku, a środki, które przyjęliśmy wczoraj, mają to udowodnić.

W tym trudnym momencie moje myśli kieruję się do wspólnot lombardzkich i weneckich, które zostaną dotknięte nowymi przepisami. Jesteśmy po ich stronie. Stoimy u boku wszystkich obywateli. Dla nich, dla ich zdrowia i bezpieczeństwa, mamy obowiązek promować szybkie, konkretne i skuteczne działania. To jedyna rzecz, która się teraz liczy.

Nadaj priorytet dobremu samopoczuciu, aby osiągnąć korzyści zdrowotne

  • Brat u ciebie z boku logo na białym tle
  • Scenariusz
  • Brat Włochy

nadaj-priorytet-dobremu-samopoczuciu-aby-osiagnac-korzysci-zdrowotneEkspert w rozwiązaniach do drukowania, digitalizacji i etykietowania dla firm, biur i domów
Wyobraź sobie przyszłość, w której pracownicy opuszczają biuro czując się tak energicznie, jak po przybyciu.

Choć w obecnym kontekście może się to wydawać ogromnym krokiem naprzód, w krótkim czasie innowacje wynikające z postępu technologicznego i badań naukowców mogą sprawić, że stanie się to standardową codziennością dla przedsiębiorców.

Nieograniczony potencjał – obraz naszej przyszłości pracy w zdrowych warunkach w 8 trendach

Technologia do noszenia

Nieskomplikowane technologicznie metody optymalizacji wydajności pracowników będą ostatecznie wspierane przez zaawansowane technologicznie, połączone ramy oparte na technologiach ubieralnych.

Urządzenia monitorujące wszelkie parametry życiowe, takie jak tętno, ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi, nawodnienie, poziom tlenu, odżywianie, a nawet wskaźniki stresu, pozwolą zachować pracownikom optymalną formę. Wskazówki dotyczące alarmów nawodnienia i ćwiczeń w odpowiednim czasie staną się normą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj