Aktualności

0
Rate this post

Nowa strona już online!
www.kardiologia-prenatalna.org.pl

new_site2021

POSTER3---2021-600

Stowarzyszenie dziękuje Darczyńcom
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kardiologii Prenatalnej serdecznie dziękuje poniższym Darczyńcom za przekazanie 1% podatku

lista darczyńców
O II Konferencji Kardio-Prenatal w programie “Budzi się ludzi” TVP3
O II Konferencji Kardio-Prenatal i czym zajmuje się kardiologia prenatalna mówiły prof. M. Respondek – Liberska oraz dr I. Strzelecka w programie: Budzi się ludzi w TVP3 Łódź

Luty miesiącem badań serca płodu
Szanowni Państwo,

Przed nami “Luty Miesiącem Badań Serca Płodu” w Philadelphii oraz u nas…Ciekawa jestem Państwa refleksji na ten temat: czy warto o tym mówić ? czy nasza praca jest na tyle istotna by komuś zabierać czas i przekonywać, że możemy dużo albo jeszcze więcej? Czy nie ważniejsze są jednak noworodki w stosunku do niewidocznych gołym okiem płodów?

Co zrobić aby pokonać opory środowiska? Czy sądzicie Państwo, że to co robimy to jest “umiejętność”, która powinna się pojawić oficjalnie?

O tym, że luty to dla nas miesiąc szczególny pamiętał Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który zaprasza na kolejne spotkanie w naszej Izbie Lekarskiej w środę 20 lutego godz. 18. Będzie mi miło jeśli tam Państwa zobaczę. Niezależnie od spotkania PTK liczę na Państwa maile i refleksje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj