Informacje szkolenie kadry medycznej wroclaw

0
Rate this post

Naukowiec Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu z nagrodą Ministra Zdrowia Gerarda Tonque

Doktor. Jacek Smereka z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu został laureatem Nagrody Ministra Zdrowia Gerarda Tonque w kategorii osób i instytucji wspierających Doraźną Pomoc Medyczną. Nagroda przyznawana jest w Dniu Ratownictwa Medycznego, którego sponsorem jest Gerard Tonque, założyciel Zakonu Szpitalnego, informuje Uniwersytet.

Doktor. Smereka została nagrodzona za całokształt pracy, w tym kształcenie studentów medycyny i ratownictwa medycznego, organizację konferencji naukowych i szkoleń magisterskich dla doradców, opracowywanie książek i monografii z zakresu ratownictwa medycznego i ratownictwa medycznego.

Jury doceniło także działalność organizującą i upowszechniającą naukę, a także współpracę laureata z głównymi wydawnictwami medycznymi w Polsce, cykl publikacji z zakresu ratownictwa medycznego i medycyny ratunkowej oraz wieloletnią współpracę z Komisją .

Akredytacyjną Polski

ACSS odpowiada za zarządzanie i koordynację Praktyk Medycznych we współpracy z innymi jednostkami centralnymi, regionalnymi i lokalnymi.

Praktyka odbywa się po ukończeniu studiów licencjackich/zintegrowanych magisterskich na kierunku m i odpowiada procesowi specjalistycznego, teoretycznego i praktycznego szkolenia medycznego, którego celem jest umożliwienie doradcy wykonywania ćwiczeń zróżnicowanych technicznie w danym obszarze specjalizacji.

Reżim praktyk ch przewiduje coroczne otwarcie jednego konkursu o przyjęcie na praktykę , do której rywalizują jednocześnie kandydaci o przyjęcie na kształcenie ogólne i szkolenie specjalistyczne, a także kandydaci do zmiany specjalizacji lub zmiany przydziału. -wstęp na staż .

 • Wyjaśnienia i prośby o informacje należy kierować na adres [email protected]
 • Konkurs Wstępny Specjalizacja Obszar Ocena końcowa Ogólnokrajowy Egzamin Wstępny
 • Cykl praktyk medycznych
 • Poszczególne organy Stażu Medycznego
 • Programy szkoleniowe
 • Kwestionariusze odpowiedniości
 • Często zadawane pytania
 • Obowiązujące prawo
 • Plik

Łączność

W środę CPMI das Sanguessugas zakończyła fazę obaleń publicznym przesłuchaniem z udziałem ministrów planowania Paulo Bernardo i federalnego kontrolera generalnego Jorge Hage’a w celu omówienia propozycji zapobiegania oszustwom budżetowym. Więcej informacji znajdziesz w artykule Georgii Moraes.

TECSONORA (2’20”) – Georgia Moraes: „Minister Paulo Bernardo zapowiedział podczas przesłuchania utworzenie portalu z pełną informacją o umowach podpisanych z Unią od czasu złożenia wniosku. Według niego inicjatywa powinna zapewnić większą przejrzystość procesu budżetowego.”

lacznosc-2„Od momentu wdrożenia radny, prokurator może monitorować niemal w czasie rzeczywistym, kiedy podmiot lub gmina wystąpiła z propozycją zawarcia umowy i śledzić jej przebieg: wydawanie pieniędzy, wykonanie, sprawdzenie salda w rachubę te rzeczy. Nie będziemy wymagać hasła od osób, które będą się umawiać na spotkanie.

Każdy może to zrobić. Hasło będzie dla tych, którzy muszą dodać dane, zmienić system, złożyć propozycję. Byłby to więc system o szerokim dostępie”. Georgia Moraes: „Minister podkreślił również, że z inicjatywy skorzysta parlamentarzysta, który chce towarzyszyć w wykonaniu indywidualnej poprawki własnego autorstwa.

 • W ocenie sprawozdawcy CPMI, senatora Amira Lando, zwiększenie przejrzystości powinno być pierwszym środkiem, jaki powinien podjąć rząd, aby uniknąć nieprawidłowości w wykonywaniu budżetu.
 • Dla senatora komputeryzacja jest głównym narzędziem, które umożliwi tę zmianę.”
  Amir Lando: „Nie mam wątpliwości, że tutaj jest, zwłaszcza w zakresie kontroli, wielka możliwość wprowadzenia pewnych korekt, zwłaszcza przejrzystości, wiedzy. Im więcej osób znasz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj