Dlatego należy również omówić sprawiedliwość społeczną

0
Rate this post

Przy cenie 10 euro za paczkę, niedasuplementyej od tego, co dzieje się w niektórych stanach, możemy zmniejszyć liczbę palaczy o 30-40% bez wpływu na dochody podatkowe ze sprzedaży. Ci, którzy nadal palą, zapłacą bardzo wysoką cenę. W tych 60%, które nadal palą z paczkami za 10 euro, dla nałogowego palacza jedna trzecia dochodów kończy się paleniem.

Nie ma wystarczających inwestycji, aby pomóc ludziom rzucić palenie

  1. Wszystkie działania (wizyty, narkotyki, ed) nie są uwzględnione w LEA, podstawowym poziomie pomocy. Przy dochodach pochodzących z podwyżek konieczne jest inwestowanie w ścieżki rzucania palenia ”.
  2. Mike Morrissey, dyrektor generalny European Cancer Organization podsumował, powtarzając głośno i wyraźnie: „Opodatkowanie wyrobów tytoniowych jest podstawowym środkiem ratowania życia”. (Tutaj cały wywiad).

Praca przez długi czas i bez przerwy jest szkodliwa zarówno dlatego, że obciążenie pracą jest coraz trudniejsze do utrzymania, jak i dlatego, że zmniejsza się wydajność, zamiast tego zwiększa się obciążenie stresem i niezadowoleniem. Na co to się przekłada?

W zwykłym wypaleniu, a więc dniach nieobecności i wyższych kosztach firmy, a także poważnym uszczerbku wizerunkowym.

Jeśli chodzi o skrócenie czasu pracy, to samo badanie przeprowadzone przez LinkedIn proponuje czterodniowy tydzień pracy, powołując się na doświadczenia firmy Desigual, która wdrożyła go z doskonałymi wynikami. T

o również ma swoje zalety, takie jak zdolność pracownika do lepszego powrotu do zdrowia, powrotu do wykonywania pracy. Nie należy również lekceważyć tego, że ich czas spędzony z rodziną byłby dłuższy, co przyczyniłoby się również do poprawy w sektorze prywatnym.

  • Z drugiej strony, im szczęśliwszy pracownik, tym szczęśliwszy i bardziej zmotywowany będzie, stając się najlepszą wersją samego siebie.
  • Relacja z twoim przełożonym jest również fundamentalna.

To musi być empatyczny lider, ktoś, kogo pracownik ceni i może mu się zwierzyć. Więź, jaka tworzy się między tego typu managerem a jego pracownikiem, jest zupełnie inna niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Relacja jest znajoma, nacechowana wzajemnym szacunkiem, pracownik czuje się swobodnie w miejscu pracy, łatwiej wypowiada się.
empatyczny lider.

Źródło: Manageritalia

Oczywiście ważne jest również, aby oferować swoim pracownikom więcej i lepsze usługi w zakresie zdrowia psychicznego, które są łatwo dostępne i dostępne dla wszystkich. Jak już powiedzieliśmy, pomimo tego, że mówi się o nich coraz więcej, usługi są dostępne dla nielicznych.

zrodlo-manageritaliaDlatego priorytetem jest, aby w każdej firmie byli psychologowie, oddziały i inne bezpłatne i profesjonalne usługi.

Ponadto należy wspierać pozytywne środowisko. Powołując się ponownie na ankietę LinkedIn, koledzy muszą być „sojusznikami zdrowia psychicznego”. Krótko mówiąc, każdy musi czuć się wspierany przez swoich rówieśników, którym w każdej chwili powinien się zwierzyć.

Jak zrobić? Po pierwsze poprzez normalizację zaburzeń psychicznych za pomocą kursów, które informują każdego członka firmy, po drugie poprzez próbę stworzenia konkurencyjnego, ale zdrowego środowiska. Każdy musi czuć się na tym samym poziomie co inni jako istota ludzka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj