Niektóre studia przypadków

0
Rate this post

Świetnym przykładem jest program uruchomiony we wrześniu 2020 przez sam LinkedIn dla swoich pracowników, a mianowicie LiftUp!

Program składa się z zawsze dostępnego centrum zasobów udostępnionego pracownikom firmy. Centrum było odpowiedzialne za wiele inicjatyw skierowanych do pracowników w celu promowania zdrowia psychicznego w miejscu pracy. Inicjatywy przybrały niemal formę gry, bo były też nagrody, takie jak więcej wolnego czasu.

Różne wydarzenia miały na celu zarówno informacje i szkolenia dla pracowników

Jak i bardziej praktyczne wydarzenia, które miały na celu stworzenie zdrowego środowiska pracy, takie jak „Dni bez spotkań”. Wszystkie te inicjatywy zostały również stworzone tak, aby były jak najbardziej integracyjne.
podnieść!

Źródło: ankieta LinkedIn

Unilever w tym przypadku jest również dobrym przykładem, zdobywając nawet nagrodę „Bupa Wellbeing Award 2015” dzięki programowi Czas na zmiany. Miało to na celu zwalczanie dyskryminacji w tej kwestii i promowanie szkolenia pracowników w zakresie zdrowia psychicznego.

Sukces był taki, że gigant zaprosił do tego inne firmy, organizując szereg wydarzeń nie tylko informacyjnych, ale i konkretnych, takich jak „Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego” czy zapewnienie pomocy profesjonalistów. .

Dość powiedzieć, że dołączyło już 826 firm, gotowych uczynić zdrowie psychiczne integralną częścią biura.

  • Istnieje globalny priorytet
  • Zamiast tego Samarytanin
  • 6 kwietnia 2022

Po intencji modlitwy za miesiąc marzec, który poświęcił wyzwaniom bioetyki, Papież prosi o poświęcenie w kwietniu szczególnej myśli prawu do zdrowia, zaczynając od tych, którzy muszą je gwarantować. „Pandemia – powiedział Franciszek we wtorkowym przekazie wideo – pokazała nam poświęcenie i hojność personelu medycznego: wolontariuszy, pracowników służby zdrowia, księży, zakonników i zakonnic.

Higiena rąk: podstawowy gest i priorytet również w drugiej fazie epidemii Covid-19

Ale ta pandemia unaoczniła również fakt, że nie każdy ma dostęp do dobrego publicznego systemu opieki zdrowotnej.

higiena-rak-podstawowy-gest-i-priorytet-rowniez-w-drugiej-fazie-epidemii-covid-19Kraje najbiedniejsze, najbardziej podatne na zagrożenia, nie mają dostępu do leczenia niezbędnego do walki z wieloma chorobami, które nadal ich dotykają. Często jest to spowodowane złym zarządzaniem zasobami i brakiem poważnego zaangażowania politycznego. Z tego powodu chcę prosić rządy wszystkich krajów świata, aby nie zapominały, że dobra służba zdrowia, dostępna dla wszystkich, jest priorytetem”.

  • Papież przypomina, że ​​„służba zdrowia to nie tylko organizacja, ale obejmuje mężczyzn i kobiety, którzy poświęcają swoje życie trosce o zdrowie innych i którzy podczas tej pandemii oddali swoje życie, aby pomóc wielu chorym w uzdrowieniu.
  • Modlimy się, aby zaangażowanie personelu medycznego w pomoc chorym i starszym, zwłaszcza w krajach najbiedniejszych, było wspierane przez rządy i społeczności lokalne”. (èv)
  • Higiena rąk: podstawowy gest i priorytet również w drugiej fazie epidemii Covid-19
    Przywołanie Podstrefy Ryzyka Klinicznego Komisji Zdrowia Regionów, koordynowanego przez Region Emilia-Romania, z okazji 5 maja Światowego Dnia Zdrowia w zakresie higieny rąk.

Łatwe czytanie
Co roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) promuje kampanię higieny rąk, której centralnym momentem jest 5 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj