Co zrozumiałeś po tym trudnym dla twojego zdrowia okresie?

0
Rate this post

„Pierwsze dziesięć lat Ondy minęło bardzo szybko i wiele inicjatyw zostało zrealizowanych” – deklaruje Alberto Costa, wiceprezes Onda, chirurg i specjalista od piersi w Grupie MultiMedica w Mediolanie.

„Osobiście miałam szczęście zobaczyć system oceny szpitali troszczących się o kobiety (program Bollini Rosa) i wreszcie zobaczyć w Internecie stronę pełną dokładnych i potwierdzonych informacji, którą mogę polecić moim pacjentom dla każdego problem zdrowia kobiet życzenia urodzinowe dla Ondy Aby w ciągu następnej dekady móc zrealizować szpital całkowicie poświęcony kobiecym patologiom, łączący umiejętności i wiedzę medyczną z różnymi etapami życia kobiety, od okresu dojrzewania do „wiek płodny, od menopauzy do starości”.

Metis Di Meo: moje zdrowie jest priorytetem

Metis Di Meo to jedna z najjaśniejszych i najbardziej lubianych twarzy w telewizji. Prezenterka telewizyjna powróci na Rai 2 od 19 września, aby poprowadzić wymyślony przez siebie program „Nasz kapitał ludzki”, opowiadający o świecie pracy. Program otrzymał niedawno nagrodę Moige za “Znaczenie leczonego języka, języka używanego, sprzyjającego poszukiwaniu własnej ścieżki zawodowej”.

Historyczne oblicze Unomattiny niesie ze sobą wielkie pragnienie dynamizmu i zaradności w swoim zawodzie. Między zdrowiem a dobrym samopoczuciem Metis Di Meo mówi o sobie z niezwykłą głębią.

Od 19 września Rai 2 powraca „Kapitał ludzki”. Jak narodził się ten program?

Od dłuższego czasu w swojej karierze zajmuję się programami dla dzieci. Teraz poczułem potrzebę stworzenia programu, który opowiadał o pracy poprzez pozytywne historie. Starałem się umieścić w tym projekcie prosty, bezpośredni język, który przekazuje pozytywne i prawdziwe przesłanie. „Kapitał ludzki” opowiada o naszych Włoszech i możliwościach, jakie może zaoferować młodym i starszym pracownikom.

Jakie będą wieści o nowych odcinkach?

Będziemy wzmacniać i rozmawiać o zielonej zmianie w kraju. Porozmawiamy o firmach zrównoważonych ekologicznie i o tym, że zrównoważony rozwój to mądry wybór. Ponadto będziemy się zajmować Made in Italy i sektorem pierwotnym. Ważną przestrzeń otrzymają freelancerzy i drobni przedsiębiorcy.

Dzięki naszym opowieściom młodzi ludzie mogą zrozumieć, jaki potencjał mogą wykorzystać. Musisz zrozumieć, jakie są Twoje talenty, umiejętności, umiejętność bycia razem i w grupie. Podczas odcinków będziemy mieli wiele znanych i znamienitych twarzy, które opowiedzą nam o swoich zawodowych przełomach.

Jeśli spojrzysz wstecz, do dnia dzisiejszego, jak zmieniony czujesz się jako artysta?

Dorosłem dzięki moim doświadczeniom zawodowym. Moja praca pozwala mi podróżować, poznawać, chłonąć życie prywatne i zawodowe ludzi, których spotykam podczas podróży. Ten zawód to ciągła szkoła życia. Ciągle się rozwijam dzięki cennym opowieściom, które słyszałem. Wzrost, który czuję w sobie, to wzrost ludzkiej wrażliwości. Muszę widzieć i opowiadać rzeczy moimi oczami.

jesli-spojrzysz-wstecz-do-dnia-dzisiejszego-jak-zmieniony-czujesz-sie-jako-artystaDużo podróżujesz, dzięki swojej pracy, jak udaje Ci się przestrzegać zdrowej diety?

Wiele podróży może zmęczyć organizm. Godziny snu są często krótkie, aw niektórych miesiącach praca jest bardzo gorączkowa. Dzięki Bogu dorastałem w wysportowanej rodzinie. Rodzice zawsze uczyli mnie zdrowego odżywiania, ceniąc integrację. W moim domu produkty są zawsze ekologiczne. Przemieniam rośliny strączkowe, jem białka, staram się unikać produktów „rafinowanych”. Nie jem żywności pakowanej.

Wiem, że musiałeś zmierzyć się z delikatnym momentem dla swojego zdrowia, chcesz nam o tym opowiedzieć?

Przez lata zacząłem odczuwać silny ból. Bóle stawały się coraz bardziej dokuczliwe. Przeprowadziłem wiele analiz i terapii, które nie przyniosły żadnych rezultatów. doradcy powiedzieli mi, że moje życie jest zbyt zajęte. W ciągu ostatnich kilku miesięcy odkryłem, że mam zespół zwyrodnieniowy.

Zauważyłem, że mam paraliż i wielki ból na ciele. Doszedłem do sytuacji ekstremalnej. Podczas blokady rodzaj terapii, które zacząłem, pozwolił mi złagodzić ból. Teraz rano uprawiam jogę, ćwiczę fizjoterapię i akupunkturę. Trenuję na co dzień i stosuję dużo suplementów takich jak karnityna. Staram się pogodzić moje dawne życie z tym, które mam teraz, aby znaleźć punkt spotkania.

Rozumiem, że moje zdrowie jest priorytetem. Szanuję moje godziny snu, pory posiłków i wiele więcej. Nauczyłam się szanować siebie, o wiele więcej. Wiesz, zawsze wierzyłem, że mam świetną wytrzymałość i świetny próg bólu, ale kiedy ciało tego wymaga, ważne jest, aby zachować siebie i kochać siebie. Ciało musi być odżywione relaksem, spokojem. Teraz dużo więcej słucham swojego ciała. Zawsze staram się zrozumieć, czego potrzebuję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj