Co zrozumiałeś po tym trudnym dla twojego zdrowia okresie?

0
Rate this post

Rozumiem, że moje zdrowie jest priorytetem. Szanuję moje godziny snu, pory posiłków i wiele więcej. Nauczyłam się szanować siebie, o wiele więcej. Wiesz, zawsze wierzyłem, że mam świetną wytrzymałość i świetny próg bólu, ale kiedy ciało tego wymaga, ważne jest, aby zachować siebie i kochać siebie. Ciało musi być odżywione relaksem, spokojem. Teraz dużo więcej słucham swojego ciała. Zawsze staram się zrozumieć, czego potrzebuję.

Wywiad przeprowadziła Anna Chiara Delle Donne – dziennikarka

Metis Di Meo: moje zdrowie jest priorytetem

Metis Di Meo to jedna z najjaśniejszych i najbardziej kochanych twarzy w telewizji. Prezenterka telewizyjna powróci na Rai 2 od 19 września, aby poprowadzić wymyślony przez siebie program „Nasz kapitał ludzki”, opowiadający o świecie pracy. Program otrzymał niedawno nagrodę Moige za “Znaczenie leczonego języka, języka używanego, sprzyjającego poszukiwaniu własnej ścieżki zawodowej”.

Historyczne oblicze Unomattiny niesie ze sobą wielkie pragnienie dynamizmu i zaradności w swoim zawodzie. Pomiędzy zdrowiem a dobrym samopoczuciem Metis Di Meo mówi sobie z niezwykłą głębią.

Od 19 września Rai 2 powraca „Kapitał ludzki”. Jak narodził się ten program?

Od dłuższego czasu w swojej karierze zajmuję się programami dla dzieci. Teraz poczułem potrzebę stworzenia programu, który opowiadał o pracy poprzez pozytywne historie. Starałem się umieścić w tym projekcie prosty, bezpośredni język, który przekazuje pozytywne i prawdziwe przesłanie. „Kapitał ludzki” opowiada o naszych Włoszech i możliwościach, jakie może zaoferować młodym i starszym pracownikom.

Jakie będą wieści o nowych odcinkach?

Będziemy wzmacniać i rozmawiać o zielonej zmianie w kraju. Porozmawiamy o firmach zrównoważonych ekologicznie i o tym, że zrównoważony rozwój to mądry wybór. Ponadto zajmiemy się produkcją Made in Italy oraz sektorem pierwotnym. Ważną przestrzeń otrzymają freelancerzy i drobni przedsiębiorcy.

Z badań Changes Unipol, przygotowanych przez Ipsos, wynika, że

  • Tylko 1 na 5 Włochów ma konkretną wiedzę na temat PNRR, a tylko 5% populacji ma dokładną wiedzę na ten temat
  • Znajomość nazwy PNRR przynajmniej wzrasta wraz z wiekiem: wyróżnia się wśród osób z wyżu demograficznego (88% w porównaniu do 83% średniej włoskiej) i jest mniej rozpowszechniona wśród pokolenia Z (77%)
  • Obszar metropolitalny Bolonii jest obszarem o największej wiedzy (11%), a Werona odnotowuje najwyższy odsetek osób niedoinformowanych (23%)

z-badan-changes-unipol-przygotowanych-przez-ipsos-wynika-ze4 na 10 Włochów wierzy we wkład PNRR w ożywienie kraju, podczas gdy 2 na 3 Włochów chciałoby wiedzieć więcej

Większa znajomość Planu jest potrzebą odczuwaną przede wszystkim przez bardziej dojrzałe pokolenia (71% wyżu demograficznego) oraz tych, którzy mieszkają w obszarach metropolitalnych Bari (75%), Bolonii (73%) i Mediolanu (71%).
Wręcz przeciwnie, wydaje się mniej wyraźnym priorytetem, aby wiedzieć więcej dla pokolenia Z (60%) oraz dla tych, którzy mieszkają w Rzymie (60%) i Weronie (61%).

Przeczytaj cały komunikat prasowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj