5 wskazówek, jak cieszyć się kwarantanną i dbać o urodę

0
Rate this post

Czekolada dla ciała

Oprócz pysznego smaku, czekolada nadal ma działanie nawilżające i antyoksydacyjne. Topienie batonu nad ogniem z msuplementem i granulowanym cukrem pomaga stworzyć silny balsam. Po schłodzeniu można nakładać na skórę okrężnymi ruchami, aby złuszczyć i pobudzić krążenie. Po zabiegu pozostaw na 20 minut na skórę właściwą, aby uzyskać efekt nawilżenia. Zapewnia to poprawę tekstury skóry poprzez usunięcie martwych komórek, a także nawilżenie i rozświetlenie.

Jak widać, przy niewielkich zmianach można bardzo dobrze zadbać o swoje ciało i urodę w domu. Dbać!15 kwietnia 2020 r.

  • Przyciski udostępniania AddThis
  • Udostępnij na Facebooku
  • FacebookUdostępnij na TwitterzeTwitterUdostępnij na e-mailE-mailUdostępnij na więcej…Więcej…Udostępnij na WhatsAppWhatsAppUdostępnij do druku
    Wydruk

Co powiesz na spędzenie dni w domu, aby zadbać o siebie? Jeśli ćwiczysz dystansowanie się, możesz cieszyć się największą ilością wolnego czasu na przyjęcie nawyków dbania o siebie. Oprócz bycia hobby, dbanie o siebie pomaga poprawić samoocenę i pomaga w zdrowiu psychicznym.

Sprawdź 5 prostych wskazówek, które możesz zastosować w ciągu dnia.

1. Utrzymuj rutynę pielęgnacji skóry, bardzo dobrze dezynfekując skórę. Możesz użyć balsamu tonizującego, aby przywrócić pH skóry i promować nawilżenie, łagodzić lub kontrolować przetłuszczanie się, jeśli to konieczne. Zakończ proces, nawilżając twarz produktem dostosowanym do Twojego rodzaju skóry.

2. Rób dobry peeling raz w tygodniu. Stymulowanie odnowy skóry, usuwanie martwych komórek, jest ważne, aby nadać jej więcej blasku i świeżości. Złuszczaj lekkimi, okrężnymi ruchami na całej twarzy.

3. sprawdz-5-prostych-wskazowek-ktore-mozesz-zastosowac-w-ciagu-dniaNawet w domu używaj kremów przeciwsłonecznych. Może wydawać się to dziwne, ale nawet w domu jesteś narażony na promieniowanie. Światło komputera, telefonu komórkowego, a nawet samych żarówek jest szkodliwe dla skóry i stymuluje starzenie się skóry.

4. Nie zapomnij o reszcie ciała. Wiele osób jest bardzo zdyscyplinowanych w kwestii twarzy, ale zapominają o włączeniu kolan i szyi do rutyny pielęgnacyjnej. Nie czekaj na pojawienie się oznak starzenia w tych regionach, aby zadbać o siebie. Im szybciej profilaktyka, tym lepiej. Osoby, które nie mają konkretnych produktów dla tych regionów, mogą nakładać te same produkty na twarz, w tym kremy przeciwsłoneczne. Na resztę ciała nałóż dobry balsam.

5. Skorzystaj z okazji, aby nałożyć maseczki na twarz. Mając więcej czasu w domu, jest to najlepszy czas na nadużycie masek, które zawsze chciałeś wypróbować. W sklepach kosmetycznych i aptekach dostępnych jest wiele formuł gotowych do aplikacji. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego rodzaju skóry i potrzeb.

Jeśli masz zaufanego dermatologa i masz pytania, spróbuj skontaktować się z nim telefonicznie lub przez WhatsApp. Nawet w kwarantannie jest wielu profesjonalistów, którzy prowadzą wirtualne rozmowy.

Pięknie jest kochać siebie: 6 sposobów na dbanie o piękno od wewnątrz, aby promieniowało na zewnątrz Sponsorowane przez: Randki samemu Hypeness Newsroom – 09.03.2020 o 19:05 | Zaktualizowano 09.03.2020 o 19:05

Kiedy myślimy o pielęgnacji i pięknie, słowa zazwyczaj kojarzą się z tym, co zewnętrzne, z wyglądem.

Często zapominamy, że prawdziwe piękno to coś, co jest podbijane i budowane od wewnątrz, a następnie promieniuje w bardzo naturalny sposób. Czasami łatwiej jest to zidentyfikować w kimś innym niż w nas samych. Znasz tych ludzi, którzy emanują pewnością siebie i miłością do siebie? Następnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj