Połączenie z naturą

0
Rate this post

Nie ma makijażu ani diety, która pokonałaby piękno pełni, samoakceptacji i harmonii z samym sobą. I właśnie dlatego nie trzeba robić utopijnego urlopu naukowego ani wydawać fortuny w tym spa w górach – choć na pewno pysznego – by uprawiać miłość do siebie. Porozmawiajmy więc o prostych, ale bardzo skutecznych sposobach praktykowania miłości własnej, tak aby odzwierciedlała się ona w prawdziwym pięknie wewnątrz i na zewnątrz.

Odkładanie czasu na bok to duża część tego, dlaczego wszyscy możemy czuć się wyczerpani, szaleni i przytłoczeni. Wydaje się, że życie w XXI wieku kręci się wokół pracy do wyczerpania i lenistwa na tylnym siedzeniu. Wymieniamy 6 sposobów, aby być dla siebie milszym i priorytetem jest dbanie o siebie.

Pielęgnuj kreatywne życie

Dbanie o rośliny pomaga nam pamiętać, że jesteśmy częścią natury i podobnie jak zielony groszek potrzebujemy codziennej pielęgnacji. Śledzenie cyklu miesiączkowego, faz księżyca, słuchanie sygnałów ze skóry i ciała, aby zrozumieć, o co nasza dzika natura prosi, aby być zdrowym, to tylko niektóre ze sposobów. Znajomość ziół i roślin leczniczych, które pomogą Ci zadbać o intymność ciała i wzmocnić umysł.

Nie martw się, nie mówimy tutaj o pracy! Kreatywność może przybierać formę pisania, beztroskiego czytania, malowania, tańca, rękodzieła, gotowania, ozdabiania. Jeśli poświęcanie czasu na kreatywne życie to dbanie o piękno również od wewnątrz. Ciało kreatywne to ciało żywe i płynne!

  • Reklama
  • Bliższe spojrzenie na swoją seksualność

Seksualność jest w nas i nie zależy od nikogo. Okazywanie miłości i dbanie o swój najbardziej intymny region to piękny sposób na rozpoczęcie dbania o siebie. Zwracanie uwagi na higienę i ochronę przed grzybami i bakteriami w tym potężnym i wrażliwym regionie jest pierwszym krokiem do uwolnienia miłości własnej.

W przypadku higieny intymnej linia Intimus Antibacterial and Natural Defenses jest doskonałym sprzymierzeńcem, zapobiegając rozwojowi bakterii w chłonnym i dziennym ochraniaczu o 99%, a także pomagając zachować naturalną obronę organizmu codziennie za pomocą mydła w płynie i wilgotnych chusteczek.

Jak wygląda twoje życie seksualne z samym sobą? Spójrz na swoje wolne od piętna ciało i ponownie połącz się ze swoją seksualnością tak wyjątkową, że może wzmocnić Cię we wszystkich innych sferach życia.

Praca nad duchowością

Nie musisz mieć religii, aby być osobą duchową. Ta opieka jest bardzo intymna i może przybrać formę medytacji, połączenia z astrologią, uwagi na sny i wielu innych praktyk, które budzą intuicyjną stronę umysłu i jego „supermoce”.

praca-nad-duchowosciaStudiuj co kochasz

Wiedza to coś, czego nikt nie może ci odebrać. Każdy dzień jest dniem nauki, a studiowanie tego, co kochasz, rozwija twój intelekt. Jeśli poświęcisz czas na głębokie zagłębienie się w tematy, które są dla Ciebie dobre, nada to życiu sens. I tutaj nie mówimy o studiach podyplomowych, które pomogą Ci uzyskać lepszą pozycję na rynku pracy.

Może to być ceramika, kreatywne pisanie, szycie, elektryka, nauka, zdrowie, seksualność, pielęgnacja ciała. Może zacząć od zadania sobie pytania: czego tak naprawdę chciałbym się nauczyć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj