Robić plany na przyszłość

0
Rate this post

Nawet w kontekście pandemii ważne jest, aby nie przestać marzyć i planować, czy to krótko-, średnio- czy długoterminowe. Planowanie i wola realizacji utrzymują nas przy życiu i sprawiają, że codziennie rano budzimy się z radością. Co byś zmienił w swoim życiu? Co lubisz, ale chcesz być bardziej obecny?

Jak dbasz o swoje ciało, aby projektować w przyszłość?

Chwile zarezerwowane na zwrócenie uwagi na umysł i ciało mogą być wykonane na wszystkich etapach życia kobiety. Linia Intimus Antibacterial and Natural Defenses to pielęgnacja okolic intymnych nowej generacji, zarówno do codziennego użytku, jak i podczas menstruacji. Ważniejsze od bycia pięknym na zewnątrz jest dobre samopoczucie. Dbanie o siebie to kochanie siebie, zawsze z lekkością i ochroną.

  • Dbanie o urodę to dbanie o zdrowie
  • Dzielić się

Nie od dziś wiemy, że piękno zaczyna się od środka: prawidłowe funkcjonowanie Twojego ciała wpływa na Twoją skórę, włosy i dobrą kondycję. Oznacza to dbanie o kondycję fizyczną i psychiczną, aby zawsze być na bieżąco ze zdrowiem!

Nasz organizm jest jak maszyna, która musi mieć wszystkie dobrze wyregulowane części pracujące na odpowiednich paliwach. Jeśli jedna część zawiedzie, w końcu zakłóci działanie innych.

Dlatego w DCM staramy się oferować różnych specjalistów, którzy starają się zrozumieć pacjenta jako całość, prowadząc do kompleksowej opieki.

Jedzenie, zdrowie i uroda

Więcej niż suplementy i magiczne przepisy, najlepszym źródłem witamin, olejków, minerałów i węglowodanów jest jedzenie na talerzu! A co najważniejsze, wszystkie elementy muszą być obecne, ale trzeba umieć je zrównoważyć i zawsze unikać przesady.

  1. Zdrowe odżywianie oznacza uwzględnienie swoich specyficznych potrzeb, wiedząc, że zmieniają się one wraz z wiekiem, wpływem niektórych suplementów, czy regularnie ćwiczysz, czy prowadzisz siedzący tryb życia, a także czynników hormonalnych i metabolicznych.
  2. Na przykład monitorowanie żywienia może pomóc w procesach odchudzania, utrzymaniu chorób takich jak cukrzyca, a nawet opóźnić starzenie się komórek.

Na przykład pokarmy takie jak winogrona, jagody i orzechy są przeciwutleniaczami ze względu na obecność resweratrolu. Oznacza to, że pomagają zapobiegać utlenianiu komórek wywołanemu przez wolne rodniki, opóźniając starzenie się.

Ćwiczenia fizyczne i zegar biologiczny

Dobre odżywianie i regularne ćwiczenia mogą zapobiegać chorobom i opóźniać efekty upływu czasu.

cwiczenia-fizyczne-i-zegar-biologicznyRegularna aktywność fizyczna zwiększa masę mięśniową i gęstość mineralną kości, a także stymuluje tworzenie nowych neuronów. Ćwiczenia działają na pamięć i zmniejszają ryzyko rozwoju chorób psychicznych, takich jak depresja, choroba Alzheimera i Parkinsona.

Aby zachować zdrowie i urodę na dłużej, najlepiej unikać nadwagi, wzmacniać mięśnie i ćwiczyć mózg!

Dając moc naturze

Aby jednak pomóc i spróbować spowolnić działanie czasu, istnieje kilka rozwiązań. Wśród profesjonalistów w DCM, oprócz dietetyka, są doradcy zajmujący się dermatologią, chirurgią plastyczną i chirurgią naczyniową, a także okuliści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj