Kilka wskazówek, jak zaoszczędzić na nawykach kosmetycznych

0
Rate this post

Niektóre zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez profesjonalistów mogą być wykonywane samodzielnie. Oczywiście nie mówimy o wyruszaniu na zewnątrz i robieniu rzeczy, które są skomplikowane lub wymagają opieki lub obsługi produktów przez profesjonalistów. Przy odrobinie cierpliwości możesz nauczyć się robić proste rzeczy w domu. Spójrz!

Dowiedz się, jak zrobić nawodnienie w domu

Oczywiście przyjemnie jest iść do salonu i poprosić kogoś o masowanie głowy, podczas gdy Ty nakładasz pysznie pachnące produkty na włosy. Ale między nami doskonale wiemy, że w domu można zrobić dobre nawodnienie. Gwarantuję, że w cenie nawilżania salonowego możesz zainwestować w dobrą maskę do włosów, która wytrzyma wiele aplikacji.

Naucz się robić swoje paznokcie

Jeśli zazwyczaj chodzisz do salonu, aby zrobić sobie paznokcie, zapraszam do założenia prostego konta. Oblicz, ile wydajesz miesięcznie, a potem w ciągu roku. Pomogę ci z kontem. Ci, którzy malują paznokcie raz w tygodniu, tylko w 2016 roku, wydadzą ponad 1000,00 R$ (usługa liczona jest za 20,00 R$).

I spójrz, ta wartość jest tania, jeśli weźmiesz pod uwagę wspólny pokój na przykład na południu lub zachodzie miasta São Paulo. W dzisiejszych czasach, dzięki samouczkom wideo w Internecie, możesz nauczyć się wszystkiego, czego chcesz! Zainwestuj więc w dobry zestaw do manicure i zabierz się do pracy! Po kilku próbach opanujesz to i zaoszczędzisz.

Zalecana literatura: Jak kobiety radzą sobie z finansami?

Zbadaj przed zakupem

Powiem ci coś: ta cudowna skóra, którą obiecywał krem ​​z ultra-wysokim koncentratem-master-blaster i wszystko inne, co widziałeś w magazynie, nie została uzyskana z tym serum, ale z pięknym filtrem cyfrowym (lub Photoshopem, Jeśli wolisz).

Tak więc, zanim poprosisz znajomego, aby przywiózł krem, gdy jedzie do USA lub płaci w ratach na tej stronie kosmetycznej, najpierw zrób rozeznanie. Sprawdź w sklepach internetowych opinie tych, którzy już go kupili, aby sprawdzić, czy jest naprawdę wydajny.

Ucieczka od cudownych produktów

Ten balsam, który obiecuje superszybki wzrost włosów, albo balsam, który eliminuje cellulit w 4 tygodnie, wydaje się zdziałać cuda. Uważaj na tak wiele obietnic w tak krótkim czasie.

ucieczka-od-cudownych-produktowMoże być nawet tak, że te produkty mają swoją skuteczność, ale pamiętaj, że każdy produkt, który obiecuje szybkie rozwiązania, jest zwykle znacznie droższy (i rzadszy), w końcu nie tylko kupujesz rozwiązanie, ale także obiecany czas.

Zanim wydasz swoje bogate pieniądze na coś drogiego dla skóry i włosów, skonsultuj się z dermatologiem. Ekspert może dać Ci rozwiązanie, którego potrzebujesz, bez konieczności testowania, dopóki nie uzyskasz właściwego rozwiązania (a to rozwiązanie może być o wiele tańsze niż myślisz).

Dobrze się odżywiaj

Zbilansowana dieta i dobre nawodnienie to podstawowe nawyki zdrowej skóry i włosów. Często te martwe i przerzedzone włosy mogą być wynikiem braku jakiegoś rodzaju witaminy, więc maska ​​do włosów będzie rozwiązaniem paliatywnym, ale nie rozwiąże problemu. Zwróć uwagę na swoją dietę, a w razie wątpliwości skonsultuj się z dietetykiem.
Więcej hacków upiększających, aby utrzymać portfel w ryzach

Sprawdź poniżej trzy inne porady dotyczące urody, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy:

Naturalny środek nawilżający. Olej kokosowy jest silnym środkiem nawilżającym i może być stosowany na usta, włosy i skórę. Olejek bogaty w witaminy D i E pomaga w odbudowie włosów suchych i pozbawionych życia. Można go stosować na końcówki włosów lub mieszać z ulubionym kremem do włosów. Olejek może być również stosowany jako balsam do ciała lub balsam do ust. Przed wykonaniem eksperymentu dowiedz się, jak używać i testować przed zastosowaniem;

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj