Zalecana literatura: Kobiety i finanse osobiste: etapy podróży przez życie

0
Rate this post

Łuszczenie się. Możesz znaleźć drogie mydła złuszczające, które obiecują złuszczanie skóry, ale możesz osiągnąć ten sam efekt za pomocą prostej luffy warzywnej. Oprócz tego, że jest bardziej przyjazny dla środowiska, ponieważ jest biodegradowalny, działa jak naturalny złuszczający i aktywuje krążenie. Na twarz maseczka z miodem i cukrem działa jak naturalny peeling;

Woda. Tak, woda to wskazówka kosmetyczna. Nie musimy tutaj mówić o korzyściach, ponieważ wszyscy wiedzą. Ale to, co często nie wydaje się oczywiste, to picie 2 litrów wody dziennie. Woda pomaga utrzymać nawilżenie i piękno skóry. Niewystarczające nawilżenie i wydawanie pieniędzy na krem ​​do twarzy z powodu suchej skóry nie przynosi wiele dobrego. Dlatego zawsze noś ze sobą butelkę wody, gdziekolwiek jesteś.

Konsumpcjonizm nie jest piękny

Dziś mamy tak duży dostęp do informacji, że można lepiej ocenić przed konsumpcją, a nawet dojść do wniosku, że nie ma potrzeby kupować tak dużo. Jesteśmy bardziej krytyczni i jesteśmy w stanie ocenić produkt poza krzykliwym opakowaniem lub skuteczną kampanią.

Staraj się więc być świadomym konsumentem i zastanów się, jaki wpływ wywiera nieokiełznany konsumpcjonizm. Kupuj tylko to, czego potrzebujesz, puste opakowanie zutylizuj zgodnie z przeznaczeniem i korzystaj z produktów do końca lub oddaj komuś innemu, jeśli już go nie używasz. Spróbuj wprowadzić pewne zmiany, aby zmniejszyć tak duże zapotrzebowanie na zasoby naturalne i oczywiście swój portfel.

Piękno pochodzi ze środka!

Każda napiwek domowej roboty lub importowany produkt będzie naprawdę skuteczny tylko wtedy, gdy będziesz dobry ze sobą. Skorzystaj z porad, aby docenić to, kim jesteś i jak chcesz się czuć, a nie to, jak myślisz, że inni chcą, abyś był lub jak dyktuje społeczeństwo.

  • Dobre samopoczucie, bez martwienia się o osąd innych, to docenienie poczucia własnej wartości i „odpoczynek” w obliczu narzuconych standardów piękna. Naucz się doceniać to, kim jesteś, jaki jesteś.
  • Ta zmarszczka, pieprzony pieprzyk lub włosy, które nigdy się nie poprawiają, to tylko cechy fizyczne. To, co naprawdę się liczy, to piękno, które pochodzi z wnętrza i realizacja Twoich marzeń.

Zalecana literatura: Gospodarka jeszcze nigdy tak bardzo nie potrzebowała kobiet

Dziennikarz i specjalista ds. marketingu cyfrowego, na rynku finansowym pracuje od 2010 roku. Rok temu porzucił stałą pracę, przeniósł się do Stanów Zjednoczonych i obecnie pracuje jako freelancer. Dla Danielli niezależność finansowa oznacza pracę z dowolnego miejsca, ustalanie własnych godzin i planowanie kolejnej podróży w wolnym czasie.

Uwaga: Teksty podpisane i opublikowane na Dinheirama.com niekoniecznie reprezentują opinię redakcyjną Bloga.

zalecana-literatura-gospodarka-jeszcze-nigdy-tak-bardzo-nie-potrzebowala-kobietZapewniamy każdej osobie, firmie lub stowarzyszeniu, które poczują się zaatakowane, prawo do korzystania z tej samej przestrzeni do obrony. Podkreślamy również, że wszelkie informacje lub analizy zawarte na tym blogu nie stanowią prośby ani oferty jego autorów na zakup lub sprzedaż jakichkolwiek papierów wartościowych lub aktywów finansowych, przeprowadzenie operacji na rynkach papierów wartościowych lub zastosowanie w jakimkolwiek inne instrumenty i produkty finansowe.

Poprzez informacje, materiały techniczne i inne treści na tym blogu autorzy nie udzielają rekomendacji co do ich rentowności, płynności, przydatności lub ryzyka. Informacje, materiały techniczne i inne treści na tym blogu służą wyłącznie celom informacyjnym i nie obejmują zaleceń finansowych, prawnych, podatkowych, księgowych ani żadnych innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj