Dbanie o piękno skóry w pomieszczeniach

0
Rate this post

Zobacz kilka łatwych do przygotowania i praktycznych zabiegów pielęgnujących Twoją skórę.

1. Domowy krem ​​z papai i miodu do nawilżenia:

Aby zrobić krem, po prostu zetrzyj kawałek papai i wymieszaj go z odrobiną miodu. Maskę należy nałożyć na twarz i pozostawić na kilka minut, aby mogła działać. Następnie umyj twarz pod bieżącą wodą.

2. Woda kokosowa i woda lodowa dla pięknej skóry

Spray z wody kokosowej może pomóc w utrzymaniu dobrego wyglądu skóry. Kolejną dobrą wskazówką jest namoczenie twarzy w lodowatej wodzie, aby ukryć cienie, stany zapalne i obrzęki.

Złuszczanie na gładką skórę

Aby usunąć zanieczyszczenia nagromadzone w skórze, a także martwe komórki, nie ma nic lepszego niż dobre złuszczanie. Wystarczy wymieszać razem trochę miodu i cukru, tworząc prostą i praktyczną maskę złuszczającą. Recepturę należy nałożyć na twarz, masując skórę dla lepszego efektu.

Rumianek do opróżnienia twarzy

Kiedy źle śpimy lub spędzamy kilka dni za dużo pracując lub ucząc się, to normalne, że nasza skóra nas zdradza. Aby złagodzić zaczerwienienia i obrzęki na twarzy, wypróbuj herbatę rumiankową. Wystarczy jak zwykle zaparzyć herbatę i wstawić na noc do lodówki. Następnego ranka namocz wacik w herbacie i nałóż go na twarz, szczególnie na opuchnięte miejsca, takie jak cienie pod oczami.

Czy umiem zadbać o własną urodę?

  • Posłuchaj Czy wiem, jak zadbać o własną urodę? na Spotify
  • Posłuchaj Czy wiem, jak zadbać o własną urodę? w Podcastach Google
  • Posłuchaj Czy wiem, jak zadbać o własną urodę? w podcastach Apple
  • Posłuchaj Czy wiem, jak zadbać o własną urodę? na kieszonkowych odlewach
  • Okładka – Czy wiem, jak zadbać o własną urodę?
  • Zaproszenie do refleksji nad procesem samopoznania i ścieżkami do trwałej samooceny

Od lat dodajemy ogromną listę wymagań z własnym wizerunkiem

Paznokcie, włosy, skóra, ciało. Każda część z rutynami i wyspecjalizowanymi profesjonalistami, którzy poświęcają swoją karierę i studia, aby pomóc kobietom w wyrażaniu pożądanego piękna.

od-lat-dodajemy-ogromna-liste-wymagan-z-wlasnym-wizerunkiemPrawie jak „industrializacja” wizerunku, kobiety co tydzień miały zaplanowane harmonogramy ze swoimi czarodziejami piękna, a teraz, w momencie globalnej pandemii, mają do czynienia z rosnącymi korzeniami innego koloru, rodzącymi się włosami, twardniejącymi skórkami i wieloma, przez wiele lat po raz pierwszy spotkali się ze swoją prawdziwą wersją.

I wiesz co, wielu to KOCHAŁO.

Na ten pyszny czat zaprosiłem Content Creatora, businesswoman i jednego z największych youtuberów w Brazylii, Dani Noce (@nocedanielle). Co opowiada w tym odcinku o całej jego podróży w budowaniu swojego wizerunku, od czasu przed powstaniem kanału i jego fazą odbudowy nowego wizerunku, nowej komunikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj