Kim są twoje referencje w dermatologii?

0
Rate this post

Jakich wskazówek udzieliłabyś tym, którzy są niezadowoleni ze swojego wyglądu i szukają profesjonalisty, który zmieni tę rzeczywistość? Czy Twoim zdaniem to możliwe, że satysfakcja z wyglądu wpływa na samoocenę i inne dziedziny życia?

Dobrze wybierz swojego doradcę

Zawsze cenię naturalność i subtelność zabiegów. Sednem sprawy jest zapobieganie. Kiedy potrzebujemy nieco bardziej konsekwentnych interwencji, zdrowy rozsądek i krytyczne oko doradcę powinny zawsze mówić głośniej. Przesada nie jest ani elegancka, ani harmonijna. W ciągu ostatnich dwóch lat zdałem sobie sprawę, jak satysfakcja z naszego wizerunku i samoakceptacja wpływają na inne obszary naszego życia.

Sposób, w jaki postrzegamy siebie i akceptujemy siebie (lub nie) jest bezpośrednio związany z poczuciem własnej wartości oraz z tym, jak odnosimy się i pokazujemy się światu. Zawsze warto próbować ulepszać, ewoluować, upiększać. Ale bez ekscesów i przesady.

  1. To nasze niedoskonałości czynią nas wyjątkowymi i w tym tkwi jego piękno, możliwość zachowania naszej indywidualności.
  2. Dermatologia pozwala mi wzmocnić kobiety i mężczyzn, sprawić, by bardziej ufali sobie, podziwiali się nawzajem, akceptowali, a co za tym idzie, bardziej szanowali i kochali.
  3. Dr Antonella Tosti, światowa referencja w leczeniu chorób skóry głowy, której miałam przyjemność towarzyszyć podczas mojego kolegi w Stanach Zjednoczonych.

Dr Celso Sodré, któremu jestem dozgonnie wdzięczny za to, że z taką pokorą i przystępnością rozbudziłem moją pasję do trychologii i wszelkich zajęć z dermatologii klinicznej. Oraz dr André Braz, obozowicz, a obecnie referent w Brazylii i za granicą w sztuce iniekcji. Inspiracja | Paula z ojcem, chirurgiem plastycznym dr. João Sobral.

Specjalisto skóry głowy, co nowego w leczeniu na ten temat?

Trychologia to bardzo szeroka dziedzina. Od kosmetyków do włosów po poważne schorzenia, które mogą prowadzić do trwałego wypadania włosów bez odpowiedniej diagnozy i leczenia. Fascynuje mnie okolica! Zawsze mamy wiele nowości, od szamponów i technik mycia po nowe metody leczenia farmakologicznego łysienia androgenowego. Ale nic nie zastąpi dobrej konsultacji z trichoskopią (badanie, które pozwala mi ocenić skórę głowy i łodygi włosa), aby ocenić potrzebę i najlepsze leczenie dla każdego pacjenta.

Jakie są Twoje wyzwania na przyszłość?

To prawda! Jestem bardzo zadowolona z tego nowego projektu, spełniającego marzenie! Nie mogę się doczekać końca pracy (śmiech). Wszystko jest przemyślane z wielką starannością, aby jak najlepiej wykorzystać Twoje doświadczenie w naszej nowej klinice. Zintegrowana Dermatologia i Chirurgia Plastyczna, oferująca tradycję i nowe technologie.

jakie-sa-twoje-wyzwania-na-przyszloscNo to ruszamy! Czekam na Ciebie!

Nie zawsze można udać się do salonu kosmetycznego, aby poświęcić czas na pielęgnację skóry, paznokci i włosów. W niektórych przypadkach wychodzenie z domu również uderza w to lenistwo. Jednak pielęgnację urody można wykonać w domu, zwłaszcza jeśli masz odpowiednie produkty. Na stronie Amazon wybraliśmy 5 opcji, które poprawią Twoją rutynę. Sprawdzić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj