Specjaliści od urody muszą dbać o zdrowie klientów

0
Rate this post

Decydując się na zakup produktów, które jeszcze bardziej pomogą Twojej urodzie, takich jak makijaż (cienie, róż, podkład, szminka itp.), perfumy, szampony i odżywki, nie kupuj produktów o wątpliwym pochodzeniu. Pirackie produkty mogą mieć zmiany w składzie i powodować między innymi problemy alergiczne.

  1. Dobrze zaprojektowane brwi nadają inny wygląd. Ale zazwyczaj ci, którzy dbają o swoje brwi, nie robią tego sami.
  2. Jeśli chcesz mieć piękną i dobrze wyprofilowaną brew, zwróć się o pomoc do profesjonalisty.
  3. Wiele kobiet, próbując narysować brwi, powoduje prawdziwe dziury i zbyt je przerzedza, przez co ich rysunki są nie do odzyskania.

Cotygodniowa pielęgnacja paznokci sprawia

Ze ​​dłonie stają się piękniejsze i bardziej kobiece, to fakt. Ale bądź ostrożny z używanymi do tego instrumentami. Szczypce i szpatułki mogą przenosić choroby, takie jak na przykład wirusowe zapalenie wątroby typu C.

  1. Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie własnych szczypiec i szpatułki, utrzymywanie ich zawsze czystych i odkażonych oraz zabieranie ich ze sobą, gdy idziesz do salonu kosmetycznego na paznokcie.
  2. Depilacja woskiem to także pielęgnacja, która sprawia, że ​​kobiety stają się bardziej kobiece. Poszukaj wskazówek dotyczących najlepszego rodzaju techniki do zastosowania. Jeśli wybierasz ostrza, upewnij się, że masz własne.
  3. To urządzenie nie może być udostępniane. Jeśli zdecydujesz się używać wosków, poszukaj wskazówek dotyczących prawidłowego ich stosowania, aby uniknąć problemów ze skórą.

Niezbędna jest również pielęgnacja stóp. Wiele kobiet, próbując poprawić wygląd swoich stóp, kończy się wrastaniem paznokci i poważnymi urazami. Najlepszą rzeczą w tym przypadku jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty.

Reklama

Nawet po nałożeniu kremów, zrobieniu dobrze wykonanego makijażu i dbaniu o brwi, niektóre kobiety zapominają spojrzeć na górną wargę. Tak, bo niestety te ciemne włosy też znaczą twarz kobiety!

reklamaDlatego desperacko próbują cudów za pomocą wosków, a nawet ostrzy. Istnieją woski bardziej odpowiednie do tego wrażliwego obszaru twarzy, a nawet pęsety, które mogą pomóc w utrzymaniu tej części twarzy w czystości, bez włosów.

Wchodząc do salonu kosmetycznego, każdy jest podatny na przeniesienie lub nabycie jakiejś patologii: od prostej grzybicy na paznokciach czy podrażnienia skóry głowy po infekcje poważniejszymi chorobami, takimi jak wirusowe zapalenie wątroby typu B i C. uroda ma fundamentalną rolę nie tylko w estetyce , ale także w zdrowiu klientów.

Bizneswoman Nathaly Barreto mówi, że od 10 lat jej mama w salonie kosmetycznym próbuje pozbyć się nabytej przez nieostrożność grzybicy paznokci.

Z tego powodu i w obawie przed większymi problemami rozsądnie wybrała salon, do którego uczęszcza. „Widzę, że manikiurzystki są bardzo zaniepokojone, używają rękawiczek, masek, rozdzierają na moich oczach opakowanie do sterylizacji narzędzi. Zawsze jestem wymagający od tej usługi”, mówi.

  • Z wielkim zapałem od 30 lat fryzjerka i wizażystka Laureana Silveira prowadzi salon kosmetyczny. Niezbędne jest dla niej czyszczenie i sterylizacja narzędzi pracy, oprócz krzeseł i rąk.
  • „To, co moim zdaniem jest najważniejsze, to sumienie każdego profesjonalisty. To codzienne utrzymanie higieny i pielęgnacji. Przez te 30 lat nigdy nie miałem z tym problemu”, świętuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj