Spędź dzień w domowym spa?

0
Rate this post

Wskazówki dotyczące pielęgnacji urody w domu: pielęgnacja skóry i włosów
Zdrowe pisanie minut 28.05.2020 Zaktualizowano 12.07.2020Dodaj komentarz do Wskazówki dotyczące pielęgnacji urody w domu: pielęgnacja skóry i włosów
Strona główna » Uroda » Jak dbać o urodę w domu: pielęgnacja skóry i włosówAddThis Strona Narzędzia.

W okresie izolacji Covid-19 naturalne jest, że czujesz się bardziej niespokojny lub zmartwiony niż zwykle. Może to między innymi sprawić, że stracisz chęć poświęcenia czasu dla siebie.

Jednak poświęcenie chwili na samoopiekę może pomóc Ci trochę się zrelaksować i nadal dbać o swoją urodę. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić bez wychodzenia z domu:

Indeks — w tym artykule znajdziesz

  1. Spędź dzień w domowym spa?
  2. Pielęgnacja skóry ciała: jakich produktów użyć?
  3. Wskazówki dotyczące zdrowszych włosów w domu

Kto nigdy nie marzył o spędzeniu super relaksującego dnia w spa?! To naprawdę wspaniałe uczucie mieć kilka zabiegów pielęgnacyjnych i nadal być w stanie trochę odpocząć.Ale w przeciwieństwie do tego, co wielu myśli, nie musisz chodzić do centrów urody, aby przeżyć tę chwilę spokoju. Wiele z tych rzeczy można robić w domu, co jest jeszcze ważniejsze w czasie izolacji – biorąc pod uwagę, że ludzie powinni wychodzić tylko w koniecznych sytuacjach.

Aby mieć swój własny dzień w domowym spa, możesz najpierw pomyśleć o tym, co lubisz. To znaczy, jeśli wolisz zabiegi na twarz, ciało itp. Postaraj się zrobić to całkowicie, przeznaczając na to kilka godzin (w zależności od Twojej dostępności) z dnia.

Na przykład możesz zacząć od założenia wygodnego stroju lub nawet szaty (lub szaty). Następnie rozpocznij relaksujący dzień w spa.

Proponujemy wybrać piosenki do posłuchania, a nawet filmy i seriale do obejrzenia, gdy będziesz dbać o siebie. Ponadto możesz spróbować trochę odłożyć telefon komórkowy, aby uniknąć zewnętrznych zmartwień podczas relaksującej chwili.

Chcesz otrzymywać wiadomości?

Oto kilka wskazówek dotyczących zabiegów, które możesz wykonać w domu — zawsze pamiętając, aby wybrać te, które najbardziej Ci się podobają, aby wszystko było przyjemniejsze:

Pielęgnacja twarzy: złuszczanie i maska

Codzienna pielęgnacja skóry jest ważna, aby była zdrowa i dobrze wyglądała. Jednak w dniu zarezerwowanym na domowy dzień spa można pogłębić opiekę.Dobrą sugestią jest wykorzystanie tego dnia na zabiegi, których nie powinno się wykonywać codziennie, takie jak złuszczanie i maska ​​na twarz.

Idealnym rozwiązaniem jest peeling mydłem złuszczającym lub jakimś chemicznym produktem do peelingu (rodzaj kremu, który po wmasowaniu w skórę usuwa martwe komórki) — na przykład płyn do peelingu z witaminą C firmy The Body Shop.

pielegnacja-twarzy-zluszczanie-i-maskaGdy to zrobisz, po prostu wybierz wybraną maskę i nałóż na twarz zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Niektóre opcje to:

  1. Detox Garnier Skin Active Pure Charcoal Face Mask;
  2. Nivea 1 Minute Urban Detox nawilżająca maska ​​do twarzy;
  3. Dermage Clear Mask Anti-Oil Maska do twarzy;
  4. Oczyszczająca maska ​​​​do twarzy Neutrogena;
  5. Maseczka do twarzy potrzebuje witamin do twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj