Oil X Moisturizer: co najlepiej nawilża skórę?

0
Rate this post

Jeśli chcesz postawić na nawodnienie po kąpieli, mamy również kilka wskazówek dotyczących produktów, które mogą sprawić, że ten moment będzie jeszcze lepszy:

 1. krem nawilżający do ciała Cerave;
 2. Neutrogena Hydro Boost Water Krem nawilżający do ciała;
 3. krem nawilżający do ciała Nivea Mousse;
 4. krem nawilżający Cetaphil;
 5. Neutrogena Body Care Intensywnie nawilżający krem ​​do ciała.

Kolejną wskazówką jest wykorzystanie czasu na pielęgnację ciała, aby delikatnie masować skórę, aby stała się jeszcze bardziej miękka i pomagała w poczuciu odprężenia – co może być szczególnie dobre w nocy, współpracując ze snem.

Wskazówki dotyczące zdrowszych włosów w domu

Wykorzystywanie chwil spędzonych w domu, aby zadbać o włosy, może być bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli masz we włosach jakąś chemię — farbowanie, rozjaśnianie, progresywne itp.

Dzieje się tak, ponieważ bardziej intensywne leczenie trwa dłużej niż zwykle. Skoro więc w okresie izolacji przez Covid-19 większość czasu musimy przebywać w domu, może to dobra okazja do takiej opieki.

Oto kilka wskazówek i procedur, które możesz zastosować w praktyce:

Czy nawilżanie — jak wspomniano w poprzednim temacie, nawilżanie potrzebuje co najmniej 1 godziny, aby zadziałało na włosy. Możesz więc nakładać olejek na pasemka podczas wykonywania domowych lub zawodowych prac domowych, na przykład;

Spróbuj ułożyć sobie harmonogram włosów — harmonogram różni się w zależności od potrzeb każdego pasma, ale generalnie zawsze obejmuje zabieg w każdym myciu (nawilżenie, odbudowa lub odżywienie).

Pomaga zachować zdrowe włosy;

Unikaj prostownicy, babyliss lub suszarki – ciepło jest bardzo szkodliwe dla przewodów, nawet przy użyciu osłony termicznej. Postaraj się wykorzystać okresy w domu do detoksykacji tych procedur;

Jeśli chcesz pozwolić swoim włosom rosnąć, możesz nałożyć olejek rycynowy u nasady – to podobny proces do nawilżania, ale olejek powinien być skoncentrowany na skórze głowy, a masaże pobudzają krążenie.

Olejek rycynowy do włosów: do czego służy i jak go stosować

Dbanie o siebie to coś, co może w dużym stopniu wpłynąć na samoocenę, a nawet zmniejszyć napięcia, lęki lub stres. W obliczu chaosu, takiego jak pandemia, to normalne, że te problemy wpływają na Ciebie.

 1. olejek-rycynowy-do-wlosow-do-czego-sluzy-i-jak-go-stosowacAle jeśli poświęcenie kilku chwil na zadbanie o swoją urodę jest czymś, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze i szczęśliwie, inwestowanie w to może trochę ułatwić.
 2. Podobały Ci się nasze wskazówki? Śledź Healthy Minute, aby uzyskać więcej informacji!
 3. Piękno dla nich: porady dotyczące prezentów, aby zadbać o ich wygląd
  21 grudnia 2020W Beauty, Boże Narodzenie
 4. przez Beatriz Maia
 5. Z RioMar Recife

Ojciec, wujek, dziadek lub brat, może nawet ten serdeczny przyjaciel. Podarowanie mężczyźnie prezentu może być trudne, ale aby dobrze się nim zaopiekować, co powiesz na znalezienie czegoś, co zachęci do dbania o siebie? Męskie kosmetyki to przedmioty, które pozostawiają po sobie ślad, zarówno pod względem jakości, jak i aromatu.

W końcu, który mężczyzna nie lubi być pachnący?

Dlatego ekipa Viva RioMar udała się w teren w poszukiwaniu przedmiotów poprawiających wygląd i dbających o poczucie własnej wartości mężczyzny. Spójrz na kilka wskazówek:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj