L’Occitane Au Bresil

0
Rate this post

linia Pan N istnieje na rynku od 1979 roku z uderzającymi i niepowtarzalnymi zapachami. W sklepie na Floor L1 zestaw z pianką do golenia i wodą kolońską kosztuje 74,10 BRL.

W sklepie znajdującym się na piętrze L1 ma kilka produktów do higieny osobistej. Jednym ze wskazań jest zestaw Green Tea. Idealny, by nie pozwolić, by specjalna randka przeszła niezauważona, zawiera wodę kolońską, szampon o wielu korzyściach i perfumowane mydło za 70 BRL w gotówce.

Aptekarz

W perfumerii na Floor L1 główną atrakcją jest zestaw Boticollection Kit. W nim, oprócz kosmetyczki Malbec, znajdują się w niej również dwa perfumy Horizonte i Styletto oraz dwie kostki mydła z linii Men. Za 292,60 BRL.

Dowód

W sklepie na Piso L2 produkty Pro Men są ulubieńcami klienteli. Rekomendacja firmy to Facial Cleansing Mousse za 51,90 BRL i mydło w kostce Thé Noir za 17,90 BRL. Oba produkty zawierają czarną herbatę jako składnik aktywny.

  1. *Ceny i stan magazynowy pokrywa sklep.
  2. Chcesz grać w tenisa plażowego bez rujnowania swojej urody? Zobacz, jak dbać o skórę i włosy
  3. Piękno w tenisie plażowym

Regularne wykonywanie ćwiczeń fizycznych jest częścią dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Chociaż nie jest to nic nowego, wiele osób nie stosuje tego zalecenia medycznego w praktyce.

Zgodnie z ostrzeżeniem opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia, liczba osób, które umierają z powodu zaostrzenia chorób związanych z siedzącym trybem życia, jest przerażająca: w 2017 r. na 3 na 100 odnotowanych zgonów mógł mieć wpływ siedzący tryb życia . Żeby było jeszcze jaśniej: w tym roku odnotowano w sumie 1,3 miliona zgonów, a ponad 34 000 zgonów można by było uniknąć, gdyby dana osoba prowadziła zdrowsze życie.

W tym scenariuszu tenis plażowy okazał się świetną opcją dla tych, którzy chcą wyjść z siedzącego trybu życia i nie wiedzą jak.

Według Brazylijskiej Konfederacji Tenisowej, z 1,2 miliona praktykujących rozsianych po całym świecie, 400 000 przebywa w Brazylii.

To pokazuje, że Brazylijczycy naprawdę zakochali się w tym sporcie

Jednak pomimo tego, że jest to aktywność korzystna, podobnie jak w innych dyscyplinach sportowych, praktyka ta wymaga pewnej staranności, aby zaszkodzić estetycznym aspektom jej ćwiczących. Na przykład dbanie o skórę i włosy może być wyzwaniem dla wielu sportowców.

Sprawdź kilka przydatnych wskazówek, jak grać w tenisa plażowego, dbając również o swoje zdrowie i urodę. Dobre czytanie!
Zamierzasz grać w tenisa plażowego? Nie zapomnij o kremie przeciwsłonecznym

Pielęgnacja skóry jest niezbędna dla każdego, kto gra w tenisa plażowego lub inny sport na świeżym powietrzu.

Rak skóry jest najczęstszym typem choroby i jest tak rozpowszechniony, że przez wielu uważany jest za epidemię na całym świecie. W rzeczywistości czerniak, złośliwy nowotwór skóry, jest jednym z najpoważniejszych ze względu na jego zdolność do szybkiego rozprzestrzeniania się.

to-pokazuje-ze-brazylijczycy-naprawde-zakochali-sie-w-tym-sporcieDlatego podstawową pielęgnacją skóry podczas gry w tenisa plażowego jest stosowanie kremów przeciwsłonecznych. Oprócz zapobiegania nowotworom skóry, ochraniacz pomaga również zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry, wynikającemu z ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Wybierając krem ​​przeciwsłoneczny, wybierz te, które są wodoodporne i mają współczynnik równy lub większy niż 50.

Idealnym rozwiązaniem jest nałożenie kremu przeciwsłonecznego na dwie godziny przed wystawieniem się na słońce i zawsze wzmocnienie go zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Zastosuj krem ​​przeciwsłoneczny na całym ciele, w tym w miejscach, które czasami są pomijane: uszach, ustach, szyi, dekolcie, dłoniach i palcach, za kolanami i na podbiciu.
Odzież odpowiednia do gry w tenisa plażowego i chroniąca skórę

Ubrania wybrane do gry w tenisa plażowego również odgrywają kluczową rolę w ochronie skóry. Wybierz elementy wykonane z oddychających tkanin, ponieważ wilgoć ze skóry może sprawić, że ciało stanie się środowiskiem sprzyjającym rozwojowi bakterii i grzybów.

Po zakończeniu meczu weź prysznic zaraz po nim, aby uniknąć pojawienia się infekcji bakteryjnych i grzybic w miejscach, gdzie występuje intensywny pot, takich jak stopy, pośladki, pachy i pachwiny.

Kolejną wskazówką jest wybór ubrań, które mają ochronę przed promieniami ultrafioletowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj