Włosy też wymagają uwagi

0
Rate this post

Nie tylko skóra wymaga pielęgnacji podczas gry w tenisa plażowego, włosy mogą również ucierpieć z powodu długich godzin ekspozycji na słońce, wiatr i ciepło.

Włosy stają się suche i łamliwe pod wpływem wielu godzin ekspozycji na słońce i ciepło. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, wskazówką jest wybór szamponów bez soli lub z mniejszą ilością siarczanów i parabenów w swoim składzie.

Nałożenie później dobrej odżywki pomoże przywrócić włosom miękkość i siłę

Na rynku dostępnych jest kilka produktów do pielęgnacji skóry i włosów, które mogą pomóc praktykom tenisa plażowego. Niektóre produkty zawierają nawet filtry przeciwsłoneczne, które można nakładać bezpośrednio na włosy przed ekspozycją na słońce. Zazwyczaj mają w nazwie słowo „fala”.

  1. Olejki nawilżające (zwłaszcza kokosowe) i maseczki do włosów również świetnie nadają się do regeneracji włosów po ekspozycji na promienie słoneczne.Nawodnienie ciała jest niezbędne dla każdego, kto gra w tenisa plażowego
  2. Prysznic, mycie zębów, nitkowanie… Wszystkie te nawyki związane z higieną osobistą są postrzegane jako niezbędna rutyna, prawda?
  3. Cóż, to samo powinno się stać z nawodnieniem organizmu. Jest to bardzo ważne dla zdrowia i urody skóry wszystkich ludzi, a nie tylko tych, którzy uprawiają jakiś rodzaj sportu na świeżym powietrzu.

Dla tych, którzy ćwiczą tenis plażowy, wskazówką jest nawilżenie skóry zaraz po kąpieli. Dobrą alternatywą jest również stosowanie olejku do ciała podczas kąpieli pod prysznicem.
Zadbaj również o skórę stóp

Zwracanie uwagi na stopy jest tak samo ważne, jak dbanie o włosy i skórę. Chociaż większość ludzi ćwiczy tenisa plażowego boso, nadmiar potu może generować grzybicę, tak zwaną „stopę sportowca”. Tak więc po meczach dobrze umyj i osusz stopy. Wolę później nosić klapki lub otwarte buty.

Jeśli zdecydujesz się grać w tenisa plażowego, już teraz dbasz o swoje zdrowie.

Dbanie o urodę, to więcej niż konieczność, jest formą przywiązania do siebie.Ciesz się i sprawdź trochę więcej opieki, którą musisz zachować w związku ze swoim zdrowiem podczas uprawiania tenisa plażowego. Do następnego!

Skóra jest największym organem człowieka, a także ekranem, który pokazuje stan zdrowia fizycznego i emocjonalnego człowieka. Niezrównoważony organizm cierpi na zmiany skórne, powodując szereg problemów, a nawet chorób. Dbanie o skórę wiąże się ze zdrowiem, pamiętając, że piękno w tym przypadku jest konsekwencją tego, że wszystko idzie dobrze!

A mówiąc o pięknie, jedną z wielkich sprzymierzeńców kobiet jest bez wątpienia makijaż! Mocny, może podkreślić najlepsze punkty twarzy, a także ukryć drobne niedoskonałości.
Nieskazitelny makijaż

  1. jesli-zdecydujesz-sie-grac-w-tenisa-plazowego-juz-teraz-dbasz-o-swoje-zdrowieCzy wiesz jednak, że aby mieć nieskazitelny makijaż, nawet przy użyciu najlepszych marek, przed nałożeniem go należy odpowiednio przygotować skórę na przyjęcie kosmetyków?
  2. Tak proszę pani! W przeciwnym razie, oprócz niezwykle krótkiej trwałości, w krótkim czasie skóra będzie popękana, a często nawet przetłuszczona i sztuczna.

Ale uspokój się, obecnie utrzymanie rutyny pielęgnacyjnej, czyli pielęgnacji skóry, jest bardzo łatwe, więc powinno być częścią życia każdej kobiety, tak jak jedzenie czy oddychanie.

O ile przedtem utrzymanie pięknej, świeżej i młodzieńczej skóry na wszystkich etapach życia było nieosiągalnym marzeniem, to przy postępie technologii wkomponowanej w kosmetyki, dziś jest to rzeczywistość, która wymaga jedynie poświęcenia, odrobiny troski, czułości i siebie. -kocham.

Przy szerokiej gamie produktów, które oprócz tego, że sprawiają, że skóra jest piękna, nadal leczą i chronią, pielęgnacja skóry stała się dostępna, trudno jest wybrać, od czego zacząć. Z tego powodu w tym spisie podajemy wstępny makijaż krok po kroku, aby zachować „diva” wygląd, nawet po umyciu twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj