Zapobiega powstawaniu plam

0
Rate this post

Ponadto skóra jest narażona na działanie środowiska, bezpośrednio narażone na stres, zmęczenie, zanieczyszczenia, bakterie i inne czynniki, które sprawiają, że wygląda na wiotką i bez obsługi. Istnieje kilka rodzajów i ruchów masujących twarz, poszukaj tego, który najlepiej pasuje do Twojego profilu, ale pamiętaj, aby uwzględnić go w swoim pielęgnacyjnym rytuale pielęgnacyjnym.

Wałki kryształowe to również narzędzia

uwodnienie

Nie można mówić o pielęgnacji skóry bez wzmianki o kremie nawilżającym. Funkcja nawilżacza jest bardzo ważna w Twoim rytuale pielęgnacyjnym.

  • Zapobiega przedwczesnemu starzeniu
  • Chroni skórę przed zanieczyszczeniami
  • Kontroluje połysk i przetłuszczanie
  • Promuje więcej blasku skóry

Z każdym dniem stają się coraz lepsze: co robią mężczyźni dla męskiej urody? Świetny!

Przez GPBC24.07.2018 09:270Z każdym dniem stają się coraz lepsi: co mężczyźni robią dla męskiej urody?| Zdjęcie: Joel RochaDbanie o urodę nie jest już wyłącznie kobiecym zadaniem. Mężczyźni coraz częściej poszukują usług i produktów związanych z wyglądem i higieną osobistą. Na przykład 30 minut to średni czas, jaki architekt Orlando Ribeiro spędza dziennie z brodą.

Żonaty od 26 lat i ojciec dorosłej pary, mówi, że nie zawsze tak było.

„Po tym, jak trzy lata temu zrzuciłem 36 kilogramów i zdecydowałem się na zdrowsze życie, zacząłem bardziej martwić się o swój wygląd”, mówi. „Poczucie własnej wartości jest bardzo ważne”. Jej rutyna obejmuje jogę i zbilansowaną dietę, pośród intensywnego codziennego życia, podzielonego między zajęcia biurowe a zajęcia na uniwersytecie. „Architekt z natury ma oko na kwestie symetrii, kompozycji i estetyki” – komentuje.

„Do niedawna jedyną męską strategią inwestowania w wygląd była fryzura i broda, na szczęście już tak nie jest”. (Orlando Ribeiro)

Orlando Ribeiro zaczął bardziej dbać o swój wygląd po utracie 36 kilogramów. (fot. Joel Rocha) Orlando Ribeiro zaczął bardziej dbać o swój wygląd po utracie 36 kilogramów. (Zdjęcie: Joel Rocha).| Joel Rocha

Zachęcony i pod wpływem swojej żony i córki, Orlando obecnie codziennie nawilża skórę i planuje regularne manicure i pedicure (bez polerowania lub usuwania skórek), a także inne zabiegi pielęgnacyjne. „Uważnie śledzę kobiecą rutynę w domu i uważam, że jest super, uważam, że panowie w ogóle wciąż poświęcają sobie mało czasu”, mówi.
Piękno, wolność wyboru i konsumpcji

zonaty-od-26-lat-i-ojciec-doroslej-pary-mowi-ze-nie-zawsze-tak-byloAle to się zmienia, zgodnie z percepcją projektantki obrazu Claudii Piantini, która jest na rynku od dekady. „Widać, jak rośnie liczba wprowadzanych na rynek męskich produktów kosmetycznych”, mówi.

  1. „Dzisiaj istnieje większa swoboda zachowania, która wzrasta i jest wspierana zarówno przez konsumentów, jak i przemysł, co daje więcej możliwości wyboru”.
  2. Dla niej teraz mężczyźni i kobiety bardziej troszczą się o swoje samopoczucie, o siebie.
  3. „To wspaniały ruch, który ma miejsce, aby odwrócić uwagę od zakupów materialnych, takich jak samochody i domy, i sprawić, by „okazywały sobie uczucia” — mówi konsultant.

„Świat jest o wiele lepszy z tym spokojem, jaki mają mężczyźni w akceptowaniu siebie, co nie miało miejsca kilka lat temu”, komentuje. Copyright © 2022, Gazeta do Povo. Wszelkie prawa zastrzeżone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj