Dlatego inwestuje w kilka produktów i rytuałów, aby zadbać o jej wygląd.

0
Rate this post

Publicysta Hertz Wendell de Camargo potwierdza

Ze ​​jego dbałość o swój wygląd z czasem wzrosła. Stał się też bardziej zarozumiały i bardziej rozważny w kwestiach związanych z modą. „To wszystko było konsekwencją przeformułowania mojego stylu życia”.

  • Po odbyciu reedukacji żywieniowej, zrzuceniu zbędnych kilogramów i braku siedzącego trybu życia, dziś mówi z powagą, że „ciało jest tym, czego pragniesz, jest twoją ekspresją, twoją tożsamością”. Dla niego pielęgnacja powinna zaczynać się od środka, ale wygląd ma fundamentalne znaczenie.
  • Hertz Wendell inwestuje w kilka produktów i rytuałów, aby zadbać o Twój wygląd. (fot. Joel Rocha). Hertz Wendell inwestuje w kilka produktów i rytuałów, aby zadbać o wygląd. (Zdjęcie: Joel Rocha).| Joel Rocha

„Próżność to poczucie własnej wartości, celebracja samego siebie, sposób komunikowania się ze światem i innymi ludźmi”, mówi publicysta Hertz.

W rutynie psychiatry i niedawnego ojca Aleksandra Furuie jest też dużo troski. „Obcinam włosy co dwa tygodnie, często oczyszczam skórę, obcinam paznokcie manicure, używam specjalnego mydła i balsamu do skóry alergicznej, a na brodzie mam laser” – mówi. Furuie wciąż nie rezygnuje z uprawiania sportu sześć razy w tygodniu i dbania o jedzenie. Dla niego lepszy wygląd oznacza lepsze zdrowie.

Psychiatra uwzględnia w swojej rutynie wiele środków ostrożności, np. używa specjalnego mydła i kremu nawilżającego do skóry alergicznej. (fot. Joel Rocha/Gazeta do Povo) Psychiatra uwzględnia w swojej rutynie wiele środków ostrożności, np. używa specjalnego mydła i kremu nawilżającego do skóry alergicznej. (Zdjęcie: Joel Rocha/Gazeta do Povo).

W przeddzień nowego roku czeka nas kolejny dzień piękna.

Każdy, kto chce zadbać o wygląd, wydając niewiele i nadal solidarnie, nie może przegapić tej szansy! W najbliższą sobotę (30.12) studentka pielęgniarstwa Ana Tenório promuje kolejne wydarzenie dotyczące jej leczenia za granicą. Program odbędzie się przy Rua 10, n°66, w Maranguape I. Z tej okazji będzie można znaleźć kilka usług kosmetycznych w przystępnych cenach, od 10:00 do 18:00.

w-przeddzien-nowego-roku-czeka-nas-kolejny-dzien-pieknaCiało łonowe będzie mogło robić cięcia, szczotkować, prostować i zaplatać warkocze za jedyne 10 BRL. Będzie można też zrobić paznokcie u rąk i nóg za pięć reali. Ponadto ci, którzy udają się do tego miejsca, będą mogli wykonać projekt brwi za 15 BRL i czyszczenie skóry za 10 BRL. Pakiety promocyjne będą również oferowane dla tych, którzy chcą więcej niż jednej usługi.

  • Oprócz Dnia Piękna młoda kobieta organizuje również wirtualny bazar za pośrednictwem cyfrowej platformy Enjoei.com/bazzaraninha.
  • Będzie też sprzedawać przedmioty, które dostała dzięki darowiznom w dniu wydarzenia.
  • Każdy, kto chce pomóc uczennicy lub dowiedzieć się więcej o jej historii, może skontaktować się z młodą kobietą przez e-mail:

Konto do wpłaty dowolnej kwoty pochodzi z Caixa Econômica Federal, oddział: 0944, operacja: 023, konto: 00028666-6. Innym sposobem jest przejście przez stronę w witrynie „vakinha.com.br”. Podążaj za linkiem: https://www.vakinha.com.br/vaquinha/aninha-rumo-a-italia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj