Zabieg: na tym etapie produkt dobierany jest do potrzeb skóry

0
Rate this post

Tonik: po oczyszczeniu bardzo ważne jest użycie toniku do twarzy, aby ułatwić wchłanianie kolejnych produktów.Serum: Koreanki zazwyczaj używają na co dzień bardzo rzadkiego płynu, który zawiera jednak skoncentrowane substancje czynne.

Może być wybielaczem na przebarwienia lub kremem odmładzającym. Według dermatologa Mileny Lopes witamina C jest dobrym wyborem, ponieważ zawiera przeciwutleniacze, które nawilżają, zapobiegają i naprawiają procesy starzenia. Wskazany jest do stosowania od 20 roku życia, a aplikację na noc można wykonać od 24 roku życia.

Maska: nie wymaga codziennego stosowania, najlepiej przynajmniej raz w tygodniu. Korzyści, takie jak rozjaśnienie wyprysków, zamaskowanych porów i twardość, są natychmiastowe i widoczne.

Ciesz się i dotknij, aby wzmocnić efekt tensora

Krem pod oczy: delikatny obszar twarzy wymaga szczególnej pielęgnacji. I pamiętaj, że prawidłowym sposobem nakładania produktów w tym obszarze jest wykonywanie okrężnych ruchów od wewnątrz na zewnątrz.

Nawilżenie: krem ​​nawilżający jest ważny, ponieważ uzupełnia utraconą ilość wody, a tym samym zapobiega oznakom starzenia. Wskazówka dotycząca aplikacji: wykonaj ruch od wewnątrz; od strony nosa i podbródka w kierunku uszu.

Ochrona przeciwsłoneczna: niezbędny element przed wyjściem z domu. Ponowna aplikacja ma również kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowia skóry; Milena wskazuje na ponowne nakładanie kremu przeciwsłonecznego na twarz co trzy godziny. Praktyczną opcją do codziennego ponownego nakładania jest użycie pudru kompaktowego ze współczynnikiem ochronnym.

 Krok nocny: przed snem konieczne jest dodanie silniejszego środka przeciwstarzeniowego, aby przyczynić się do odnowy komórek podczas snu.

Czy masz pytania na ten lub inny temat dotyczący urody, mody lub stylu życia?

Zostaw to w komentarzach, a odpowiem w następnym poście!

15 sekretów urody, które każda kobieta powinna poznać przed 30. rokiem życia: porady dotyczące włosów i skóry

Ukończenie 30 lat jest zawsze kamieniem milowym w życiu kobiety, ale wraz ze wszystkimi nowymi celami stawianymi karierze, miłości i rodzinie w jej nowym wieku, istnieje również zaabsorbowanie pielęgnacją urody, które wydaje się wzrastać z każdym rokiem.

Staranna pielęgnacja włosów i intensyfikacja pielęgnacji skóry to jeden z głównych celów w tej nowej fazie życia. Aby poczuć się jeszcze piękniejszą i potężniejszą, sprawdź 15 sekretów piękna, które każda kobieta powinna znać, gdy skończy trzy dekady!

zostaw-to-w-komentarzach-a-odpowiem-w-nastepnym-poscie1 – Pielęgnacja skóry nie dotyczy tylko twarzy

Kiedy zaczyna się pielęgnacja skóry, często skupiamy się tylko na twarzy. Szyja, dłonie i kolana również mają bardziej wrażliwą skórę i mają tendencję do starzenia się i wymagają szczególnej uwagi. Ideałem jest poszukiwanie produktów, które są specyficzne dla każdego obszaru ciała i odpowiednie do rodzaju skóry.

2 – Najważniejsza jest codzienna pielęgnacja włosów

Najmniejsza i najmniej satysfakcjonująca pielęgnacja włosów, taka jak nakładanie środka termoochronnego lub spłukiwanie po prysznicu, robi największą różnicę na dłuższą metę. Dlatego nie ma sensu inwestować w silne nawilżenie i zaniedbywać prostą i codzienną pielęgnację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj