Salon obsługuje zarówno zwierzęta domowe, jak i ich opiekunów

0
Rate this post
  1. Dbanie o urodę w miejscu, w którym czujemy się jak w domu – Studio Fábio Fraga
  2. przez bhdicas 10 maja 2017 r.
  3. DZIELIĆ SIĘ:

Nie będę kłamał

Salon nie jest moim ulubionym miejscem, a byłem w okolicy, rozumiesz? Dlatego mogę powiedzieć, że Studio do Fabinho jest inne. Właściwa nazwa to Studio Fabio Fraga, ale nie sposób tego tak nazwać, dla mnie to Fabinho.

Jeżdżę od 11 lat. Od pierwszego razu nie czułem dyskomfortu, jaki zwykle odczuwam w tych środowiskach. W moje włosy jedyną osobą, która wkłada rękę jest Fabinho. W tym sensie jestem systematyczny i konserwatywny. Myślę, że musisz ufać, kto wytnie lub pokoloruje twoje zamki.

Ponieważ bezpośrednio ingeruje w twoją samoocenę.

Ufam jego pracy z zamkniętymi oczami, a to w dzisiejszych czasach jest dość trudne. Siedzę na krześle, mówię, że chciałabym obciąć 2 małe paluszki moich włosów, rozmawiamy, prowadzi mnie i na koniec nie mam niespodzianek typu: chciałam o 2 palce mniej włosów i zostawiam tam całą rękę w pionie .

Przeszedłeś przez to? Powiem ci teraz: to straszne! Profesjonalista musi mieć odpowiedzialność, wiedzę i wrażliwość, aby dbać o każdego z nich. Fabinho mają.

Kontynuuje po reklamie

Usługi są liczne, a zespół przygotowany. Włosy – wszystko, co możesz sobie wyobrazić (nawilżanie, strzyżenie, pasemka, koloryzacja, szczotkowanie, zabiegi i wiele opcji), paznokcie, woskowanie, dzień panny młodej i makijaż. Możemy podkreślić tę część, która jest również różnicą domu.

Zdjęcie: Fotografia Gustavo Bueno

Ja na przykład każdego dnia, kiedy chodzę zrobić makijaż, mam inną potrzebę. Czasami jest to wesele, na którym będę matką chrzestną, może to być ukończenie szkoły, ważne wydarzenie, a nawet nagranie wideo dla bhdików. W każdej sytuacji makijaż jest jeden. Rozumie i spełnia oczekiwania.

Przychodzą również przyjaciele, rodzina i mój mąż. Zauważ też w środowisku, że projekt był jego – Hugo Sasdelli. Piękne, funkcjonalne i bardzo przyjemne.

zdjecie-fotografia-gustavo-buenoZwierzęta i opiekunowie mogą jednocześnie dbać o urodęSmart Brush to salon kosmetyczny oferujący usługi dla kobiet i ich pupili w tym samym miejscu.Pisanie przez pisanieObiecujący rynek kosmetyczny w Brazylii rośnie z każdym rokiem.

Według Euromonitora ewolucja pokazuje, że wzrost w 2020 r. wyniósł 4,7%, a w 2021 r. całkowita sprzedaż tej kategorii powinna sięgnąć 128 mld R$. To sprawia, że ​​Brazylia jest czwartym co do wielkości rynkiem kosmetyków i środków higieny osobistej na świecie, tuż za Stanami Zjednoczonymi, Chinami i Japonią.

Przy tych samych obiecujących oczekiwaniach w naszym kraju rynek zoologiczny zarabia już więcej niż sprzęt AGD, ze sprzedażą około 41 miliardów R$. Zapotrzebowanie wzrosło podczas pandemii, kiedy więcej osób adoptowało zwierzaka, aby stawić czoła izolacji. Zwierzęta domowe stały się świetnymi sojusznikami w walce ze stresem i lękiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj