Pieniądze to nie wszystko, jeśli chodzi o pielęgnację skóry.

0
Rate this post

Kontroluj przetłuszczanie się dzięki nawodnieniu

Zarówno skóra tłusta, jak i sucha potrzebują nawilżenia, aby kontrolować przetłuszczanie się lub zapobiegać wysuszeniu. W ten sposób ideałem jest posiadanie produktów, które nawilżają i uspokajają region. Aby osiągnąć ten efekt, chronić skórę przed promieniami UV, mieć gładką i aksamitną konsystencję, to między innymi balsam do twarzy Glow Vibes to idealna opcja!

Odnów skórę za pomocą peelingu

Odnowa komórkowa jest naturalnym procesem organizmu i zachodzi również w skórze. Martwe komórki pozostają na twarzy i mogą ją uszkodzić. Dlatego złuszczanie jest ważnym procesem, który należy wykonywać przynajmniej raz w tygodniu. Złuszczający żel myjący Glow Vibes oczyszcza, nawilża i złuszcza region, zapewniając natychmiastowy blask.

Zainwestuj w produkty wielofunkcyjne

Produkty wielofunkcyjne to niesamowita alternatywa dla tych, którzy zaczynają przywiązywać wagę do pielęgnacji skóry. Istnieje kilka opcji, które spełniają 2 lub więcej funkcji w tym samym kosmetyku, dzięki czemu łatwiej dopasujesz się do swojej rutyny.

Na przykład maska ​​do twarzy Glow Vibes, która zawiera substancje aktywne, które nawilżają, usuwają zanieczyszczenia, dostarczają antyoksydantów, koją i wygładzają skórę. A także antyoksydacyjne serum Glow vibes, które zapewnia między innymi odżywienie, kontrolę sebum, regenerację komórek, stymuluje produkcję kolagenu.

Dzięki tym wskazówkom łatwiej jest rozpocząć pielęgnację skóry twarzy, prawda? Ciesz się i udostępniaj znajomym w mediach społecznościowych!

Wysokie zainteresowanie opieką fizyczną i estetyką osobistą często wiąże się z czymś zimnym i powierzchownym, odchodząc od rzeczy, które zwykle uważa się za „głębokie” lub interesujące do analizy. To błąd, bo dbanie o sylwetkę – bez robienia z niej obsesji – to holistyczne traktowanie dobrego samopoczucia.

Aby czuć się dobrze w środku

Ponadto relacja z własnym ciałem może określać stan przed i po naszym życiu: poczucie piękna jest oznaką dobrego zdrowia psychicznego. Troska o własną higienę, zapach czy harmonię i piękno własnego ciała nie jest powierzchowna: jest oznaką miłości własnej. Tak więc we wtorkowym programie Culturando (29 lat) mowa była o „pielęgnacji urody” i trendach na lato.

W tym odcinku „Piękno ma być zdrowa” dermatolog Fernanda Gomes opowiada o pieniądzach potrzebnych na pielęgnację skóry.

aby-czuc-sie-dobrze-w-srodkuCo jakiś czas ktoś oskarża mnie o to, że wiele zabiegów i produktów dermatologicznych jest niedostępnych dla większości społeczeństwa. Rozumiem, ale od razu robię rezerwację: posiadanie wolnych pieniędzy nigdy nie było niezbędnym warunkiem dla każdego, kto chce zadbać o swoją skórę.

  • Wspaniale jest mieć dostęp do droższych procedur i produktów ze względu na technologię i doskonałość, którą reprezentują.
  • Jednak można również zadbać o swoją skórę za niewielkie pieniądze. Bo najwyższa inwestycja nie wiąże się z żadnymi nakładami finansowymi i sprowadza się do dwóch rzeczy: czasu i dyscypliny.

Przede wszystkim ci, którzy decydują się poświęcić chwilę swojego dnia na prawidłowe, częste i zdyscyplinowane mycie twarzy, nie potrzebują dużo pieniędzy. Uwierz w to! Najdroższą rzeczą jest zajęcie się własnymi problemami, zrozumienie naszej rzeczywistości i zrobienie wszystkiego, co najlepsze z tym, co mamy. Jeśli masz dobry produkt do oczyszczania skóry, inny dobry produkt do jej nawilżenia, a trzeci do odżywienia.

Plus, oczywiście, czas i dyscyplina, aby używać ich poprawnie. W ten sposób będzie to świetny początek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj