Rutyna pielęgnacji skóry

0
Rate this post

Rozpoczyna się kolejny tydzień i czas zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne w tym okresie wznawiania aktywności, stopniowo, poza domem. Aby powrót był lżejszy i spokojniejszy, oprócz przestrzegania wszystkich protokołów i środków zwalczania koronawirusa, konieczne jest dokładniejsze przyjrzenie się sobie. Mając to na uwadze, Casa Linda Flor dostarcza wskazówek, jak na tym etapie utrzymywać umysł i ciało na bieżąco. Sprawdzić:

W tym okresie niezbędne jest utrzymanie rutyny pielęgnacji skóry. Zabiegi należy wykonywać rano i wieczorem, stosując produkty przeznaczone dla każdej osoby. „Pielęgnacja skóry staje się rytuałem, dzięki któremu czujemy się dobrze w środku i na zewnątrz. Zawsze dobrze jest poszukać specjalisty, który poprowadzi Cię z najlepszymi produktami i o które główne punkty należy zadbać”, komentuje dermato-fizjoterapeuta, Raquel Bessa.

Ćwiczenia

Ćwiczenia są dobre dla ciała i umysłu. Chwila pandemii zakończyła się wytworzeniem nowych nawyków, w których ludzie zaczęli intensyfikować wykonywanie różnych ćwiczeń w domu. Ważne jest, aby szukać najlepszej aktywności, zgodnie z własnymi potrzebami i gustem, zawsze szukając wskazówek specjalistów w każdej dziedzinie.

Umów się na wizytę w salonie

Ważne jest, aby zarezerwować czas na priorytetowe traktowanie siebie. Casa Linda Flor wznowiła swoją działalność, realizując wszystkie protokoły bezpieczeństwa i higieny zgodnie z Planem wznowienia. Przestrzeń wykonuje różne zabiegi upiększające, zawsze skupiając się na zrównoważonym myśleniu.

„Nasz powrót był wspaniały i skrupulatnie dbaliśmy o wszelkie bezpieczeństwo. Ten powrót do rutyny pielęgnacji urody jest wspaniały, aby poprawić poczucie własnej wartości w tym momencie, z którym wciąż się borykamy” – komentuje właściciel Casa Linda Flor, Surama Geleilate.

praktykować jogę

Joga może pomóc uspokoić ten powrót do zajęć. Praktyka pomaga kontrolować stres i poprawia funkcjonowanie różnych części ciała. Ćwiczenia oddechowe świetnie sprawdzają się również w łagodzeniu ewentualnych napięć w tym okresie.

dbać o zdrowie

Czas na stopniowy powrót do zajęć, ale należy zintensyfikować opiekę zdrowotną. Używanie masek jest obowiązkowe, a używanie alkoholu w żelu jest niezbędne dla tych, którzy zamierzają wyjść z domu. Poszanowanie izolacji społecznej musi być również priorytetem w zapobieganiu nowej pandemii koronawirusa „Cała struktura Casa Linda Flor została ponownie przemyślana, aby zachować dystans między klientami. Zawsze wzmacniamy również stosowanie wszystkich materiałów zabezpieczających”, podsumowuje Surama.

3 porady pielęgnacyjne, aby lepiej zadbać o swoją skórę

IBBL, 3 lata temu 2 3 min czytania 3660

Skóra jest jedną z części naszego ciała, która najbardziej zasługuje na uwagę i pielęgnację. Tylko wtedy możemy utrzymać je w zdrowiu i chronić przed chorobami. Nie wspominając o tym, że posiadanie czystej i pięknej skóry jest oczywiście dobre dla poczucia własnej wartości każdego.

Wbrew mitom o urodzie nie musisz przechodzić długich i bolesnych zabiegów, aby zachować urodę. Dobra pielęgnacja w domu już pozwala mieć piękną skórę. Chcesz wiedzieć jak? Sprawdź poniższy tekst, w którym znajdziesz niesamowite wskazówki, jak lepiej zadbać o swoją skórę!

3-porady-pielegnacyjne-aby-lepiej-zadbac-o-swoja-skoreUdana rutyna

Nie ma sensu kupować drogich i cudownych kremów pielęgnacyjnych i używać ich przez kilka dni, a potem zapominając, że skóra wkrótce wróci do poprzedniego stanu. Idealnym rozwiązaniem jest znalezienie tych produktów, które są dla Ciebie odpowiednie i stworzenie procedury aplikacji.

Po pierwsze, konieczne jest głębokie czyszczenie. Użyj mydła, aby usunąć brud, a peelingu, aby usunąć martwe komórki i odblokować pory. Następnie nałóż tonik, aby zapobiec ponownemu gromadzeniu się brudu w już otwartych porach i jeszcze bardziej oczyścić skórę.

  1. Wtedy krem ​​nawilżający sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej elastyczna i mniej zmarszczek.
  2. Powtórz to rano i wieczorem, nie zapominając o kremie przeciwsłonecznym i zmyciu całego makijażu.
  3. Słońce bardzo szkodzi naszej skórze, dlatego chroń się nawet w chłodne i pochmurne dni. Makijaż, gdy wnika w nasze pory, staje się bardziej brudny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj