Nawilżenie i zdrowie dziś i zawsze

0
Rate this post

Aby wybrać najbardziej odpowiednie produkty, skonsultuj się z dermatologiem

To wszystko może wydawać się pracą, ale jest prostsze niż się wydaje i im więcej ćwiczysz, tym szybciej i bardziej zwyczajowo. Również pozytywne wyniki w końcu się zwrócą.2. Oprócz ładnej buzi

Co prawda jesteśmy przyzwyczajeni do rozmów o tym, jak dbać o twarz, ale te wskazówki idą dalej. Nasza skóra obejmuje całe ciało i jako taka zasługuje na uwagę. Złuszczanie pozostałych części ciała eliminuje codzienne zabrudzenia i usuwa martwy naskórek, zapobiegając tworzeniu się wrastających włosków.

Dla tych, którzy mają suchą skórę, dotyczy to głównie dłoni i stóp, a środek nawilżający jest dobry na te obszary. Większość zabiegów pielęgnacyjnych ciała można wykonać, biorąc prysznic (letnią wodą, nie gorącą!), który otwiera pory i przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania produktów.

Dużo rozmawialiśmy o nawadnianiu, to takie ważne i nie możemy nie wspomnieć, że dotyczy to również wody pitnej! Tak, picie wody kilka razy w ciągu dnia jest nie tylko dobre dla naszego organizmu, ale także eliminuje toksyny i pomaga naturalnie nawilżyć naszą skórę, a to nawet nie wymaga dużego wysiłku. Kolejnym sposobem na zachowanie piękna jest dobre odżywianie. Zbilansowana dieta, bogata w witaminy i antyoksydanty, pomaga zadbać o całe ciało od wewnątrz.

Przeczytaj także: Dowiedz się, jak jakość wody wpływa na jakość Twojego życia.

Czy podobały Ci się te wskazówki? Nie trać czasu i zastosuj je teraz, aby cieszyć się wszystkimi ich zaletami. Aby otrzymywać więcej informacji i nowości, zarejestruj się w Klubie IBBL i nie zapomnij sprawdzić naszych produktów na naszej stronie internetowej.

Prognoza pogody ogłoszona przez Narodowy Instytut Meteorologii (Inmet) na najbliższe dni w Brasilii jest bardzo zimna. Przy minimum 1,4ºC stolica odnotowała w ten czwartek (19/5) najzimniejszy dzień w historii.

Ta lodowata fala ostrzega o konieczności pielęgnacji skóry

Correio rozmawiał z dermatologiem Erasmo Tokarskim, który wyjaśnił, jak zimno wpływa na skórę i usta oraz udzielił kilku wskazówek pielęgnacyjnych, które powinniśmy zastosować, aby złagodzić skutki przeziębienia.

ta-lodowata-fala-ostrzega-o-koniecznosci-pielegnacji-skorydoradca wyjaśnia, że ​​przy niższych temperaturach pocenie się ciała zmniejsza się, a w konsekwencji skóra ciała i twarzy staje się bardziej sucha, wymagająca większego nawilżenia.

„Niektóre z objawów spowodowanych brakiem nawodnienia organizmu to łuszczenie, owrzodzenia, pieczenie i zaczerwienienie. Usta cierpią nieco bardziej, ponieważ są bardziej wrażliwe.

  1. Z tego powodu należy podwoić ochronę i pielęgnację tej części ciała, aby zapobiec tego rodzaju sytuacji”, zaznacza Tokarski.
  2. Ekspert zwraca uwagę, że w chłodne dni kąpiel jest również bardziej gorąca, co powoduje intensywniejsze usuwanie naturalnego oleju, a co za tym idzie suszenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj