Pięć wskazówek dotyczących zimowej pielęgnacji skóry

0
Rate this post

Susana Krauss

piękno i estetyka Skórka na zimowe porady

  • Popękane usta latem? Odkryj pewne środki ostrożności, aby ich uniknąć
  • Susana Krauss · Piękno i estetyka
  • Popękane usta latem? Odkryj pewne środki ostrożności, aby ich uniknąć
  • Rozpocznij sezon słoneczny z jędrniejszą, piękniejszą skórą
  • Susana Krauss · Piękno i estetyka
  • Rozpocznij sezon słoneczny z jędrniejszą, piękniejszą skórą

Nawet jeśli upał zniknął, Twoja skóra nadal wymaga pielęgnacji, aby była dobrze nawilżona. Istnieje pięć prostych kroków, które możesz wykonać, aby zrobić różnicę. Pięć wskazówek dotyczących zimowej pielęgnacji skóry.

Weleda

Kiedy nadchodzi przeziębienie, przywiązujemy mniejszą wagę do pielęgnacji skóry. Nie chodzimy na plażę, nie mamy bezpośredniego słońca, nie chcemy się nawadniać. Należy unikać tego zaniedbania, ponieważ skóra staje się dość sucha i można ją chronić poprzez codzienną pielęgnację i stosowanie odpowiednich produktów.

Weleda, producent naturalnych kosmetyków, produktów higienicznych i wellness, przedstawia 5 wskazówek, dzięki którym Twoja skóra będzie gładka, jedwabista i lśniąca przez całą zimę.

Nałóż krem ​​nawilżający zaraz po umyciu twarzy, dłoni lub ciała

Ilekroć myjemy twarz, dłonie czy ciało, pozbawiamy skórę jej naturalnych olejków. Ponieważ oleje te pomagają zatrzymać wilgoć, konieczna jest ich wymiana. Dlatego tak ważne jest, aby podczas mycia skóry stosować krem ​​nawilżający, zwłaszcza zimą.

Aby nie zapomnieć, postaw butelkę balsamu obok umywalki w łazience i noś balsam w podróży w walizce, gdy jesteś poza domem. Linia Iris lub Rosehip może być doskonałą opcją do pielęgnacji twarzy.

naloz-krem-nawilzajacy-zaraz-po-umyciu-twarzy-dloni-lub-cialaCodziennie nakładaj mleczko do ciała

Choć zimą nie odczuwamy już wielkiej potrzeby nakładania się mleczka do ciała, staraj się robić to codziennie dla dobra swojej skóry. Mleczko do ciała, a nawet masło do ciała Skin Food Body Butter, odżywiają skórę pozostawiając ją miękką i aksamitną, pielęgnując ją w chłodniejszych miesiącach, aby w cieplejszych miesiącach mogła nasłonecznić.

Dostosuj swoją rutynę pielęgnacji skóry

Jeśli skóra na Twojej twarzy wydaje się być szczególnie wrażliwa lub podrażniona suchym, zimowym powietrzem, możesz rozważyć uproszczenie swojej rutyny pielęgnacyjnej.

Bariera wilgoci skóry musi być zdrowa, aby dobrze reagować na wszystkie rodzaje zabiegów kosmetycznych, a jeśli jest podrażniona, może być bardziej wrażliwa na składniki, takie jak zapachy i alkohol. Oznacza to, że produkty, których zwykle używasz, mogą podrażniać Twoją skórę.

  • Staraj się, aby rutynowa pielęgnacja skóry była prosta, używając tylko kremu nawilżającego rano i delikatnego oczyszczania za pomocą kremu nawilżającego wieczorem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj