Zadbaj o skórę całego ciała

0
Rate this post

Kiedy mówimy o pielęgnacji urody czy pielęgnacji skóry, szybko zapamiętujemy twarz.

To on zawsze budzi najwięcej niepokoju, gdy mówimy o pięknie. Należy jednak pamiętać, że oprócz twarzy, takich jak kolana, pachy i łokcie, które mają tendencję do przesuszania się, a nawet ściemnienia, wymaga pielęgnacji jest cała skóra ciała, a w szczególności niektóre obszary, a także szyja, klatkę piersiową i dłonie, które mają najbardziej wrażliwą skórę i o które trzeba zadbać, aby nie wyglądały na postarzałe.

Zawsze staraj się stosować kremy nawilżające i pielęgnacyjne dostosowane do rodzaju skóry i każdego obszaru ciała, np. dłoni, stóp, do bardziej suchych i wrażliwych obszarów.

Jak wybrać fryzurę i makijaż na ślub w 5 krokach

  • zapisać
  • panna młoda
  • Dowiedz się więcej o Anie Ornellas
  • Ana Ornellas Beauty Artist – Zdjęcie: Publicity
  • 2 – Uwierz mi, krem ​​z filtrem naprawdę robi dużą różnicę

Nigdy nie będzie przesadą stwierdzenie, że stosowanie kremów przeciwsłonecznych w młodości znacznie zmieni wygląd Twojej skóry w przyszłości. Ten produkt jest jednym z największych sprzymierzeńców skóry o jednolitym kolorze, pozbawionej skaz i śladów.

Znasz te plamy na skórze, które ma wiele babć? Wynika to z braku pielęgnacji, takiej jak stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym, a te ślady mogą zacząć być widoczne na skórze jeszcze zanim zostaniesz babcią.

Mając 30 lat, a nawet wcześniej, zdajesz sobie sprawę, że wiele godzin spędzonych na słońcu bez jakiejkolwiek ochrony, aby szybciej uzyskać kolor lata, nie było tego warte. Każde małe miejsce, które znajdziesz na swoim ciele, a zwłaszcza na twarzy, zwiększy Twój żal z powodu zaprzestania stosowania kremów przeciwsłonecznych.

Produkt należy stosować codziennie, nawet gdy jest mętny.

  • zapisać
  • Skóra wykonana przez Alline Roza
  • Dowiedz się więcej o Aline Roza
  • Makijaż Alline Roza – Zdjęcie: Publicity
  • 3 – Nałóż krem ​​nawilżający na twarz

produkt-nalezy-stosowac-codziennie-nawet-gdy-jest-metnyWiele kobiet przestaje używać kremów nawilżających na twarz, ponieważ mają tłustą skórę. Jednak wszystkie rodzaje skóry muszą być nawilżone, ważne jest, aby używać odpowiedniego i specyficznego produktu dla danego typu skóry, aby była zawsze miękka i świeża.

Pielęgnacja makijażu

Makijaż to narzędzie, którego używamy, aby wyglądać piękniej, ukrywając to, co nam się nie podoba, wady i podkreślając to, co w nas najbardziej lubimy. Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach: dobrze dobierać produkty i to, których będziemy używać, a nie przesadzać.

W przypadku Panny Młodej makijaż jest bardzo ważny, ponieważ wszystkie one chcą mieć perfekcyjny makijaż w swój wielki dzień, który przetrwa całą imprezę i pięknie wygląda na zdjęciach. Do tego ważne jest, aby wybrać dobrego profesjonalistę, który używa dobrych produktów i który rozumie, jak jeszcze bardziej podkreślić swoją urodę w tym dniu, bez przesady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj