Odrzuć działanie

0
Rate this post

Usuwanie włosów

Franczyzy woskujące oferują różne metody dla różnych konsumentów. Dzięki technikom podstawowym lub ostatecznym możliwe jest dobranie najlepszej procedury zgodnie z zainteresowaniami klienta.

 • Na tym rynku istnieje kilka rodzajów franczyzy o kosztach operacyjnych, niższych lub wyższych, w zależności od struktury, jakiej chce franczyzobiorca.
 • Sieć depilacji Pello Menos działa od ponad 20 lat w segmencie depilacji woskiem bez umawiania się na wizytę.

Obok przedsiębiorstwa znajduje się specjalny ośrodek szkoleniowy szkolący profesjonalistów w dziedzinie działalności. Wartość inwestycji franczyzy Pello Menos zaczyna się od 260 tys.

Estetyka

Widzimy kobietę leżącą na łóżku i drugą, w mundurze, w rękawiczkach i masce, wykonującą zabieg na twarzy pierwszej kobiety. W tle widać, że jest to gabinet estetyczny (zdjęcie poglądowe). Tekst: franczyzy kosmetyczne i zdrowotne.
Franczyzy związane z urodą i estetyką należą do najbardziej pożądanych opcji przez konsumentów.

Przy dużym potencjale rynkowym, kliniki estetyczne oferują usługi z zakresu estetyki twarzy i ciała, a także bardziej specyficzne zabiegi, na własnym sprzęcie, do pielęgnacji ciała.

Franczyza Hollywood Aesthetics to sieć klinik, która oferuje ponad 50 rodzajów zabiegów na twarz, ciało i odchudzanie.

Ponadto marka współpracuje z chirurgiem plastycznym dr. Rey, który wniósł swoją wiedzę fachową do opracowania unikalnych protokołów. Wartość początkowa, aby zostać franczyzobiorcą sieci, wynosi od 116 tys.

Opalanie

 1. Opalanie jest coraz popularniejsze we wszystkich regionach Brazylii, z bardzo obecną publicznością dla tego typu usług.
 2. Studio de Bronze to franczyza oferująca techniki opalania z użyciem produktów ekologicznych autoryzowanych przez Anvisa. Produkt nie wymaga ekspozycji na słońce i działa do siedmiu dni.
 3. Dzięki możliwości świadczenia usługi on-site, w domu klienta, koszty franczyzy zostają znacznie obniżone. Aby wpaść na pomysł, można zostać franczyzobiorcą marki o wartościach od 12 tys.
 4. Odkryj najlepszą franczyzę dla urody i zdrowia 2021

opalanieWiedząc nieco więcej o możliwościach rynku franczyzowego dla urody i zdrowia, wyodrębniamy marki, które mogą przynieść dobre rezultaty dla franczyzobiorców.Każdy z nich oferuje inny aspekt z różnymi korzyściami. W ten sposób przedsiębiorca musi ocenić i określić, który z nich jest najlepszy dla jego profilu.

Tak Kosmetyki

Szukasz firmy zdolnej do zaoferowania wysokiej jakości produktów ukierunkowanych na estetykę i piękno w Brazylii? W takim przypadku możesz otworzyć franczyzę Yes Cosmetics.W sumie dostępnych jest ponad 250 pozycji, takich jak perfumy męskie i damskie, balsamy do ciała, kosmetyki do makijażu, kosmetyki, higiena osobista itp.

 • Inwestycja początkowa: od 125 tys
 • Średni miesięczny przychód: 60 tys. BRL
 • Okres zwrotu: od 18 do 36 miesięcy

Brazylijski sklep z odżywkami

Brasil Nutri Shop jest uważany za największą sieć franczyzowych suplementów online w Ameryce Łacińskiej. Przyszły franczyzobiorca, który zdecyduje się na biznes, będzie pracował tylko w domu.

Przy udostępnionym przez markę e-commerce wystarczy przeprowadzić promocję i dokonać sprzedaży z prowizjami generowanymi na miejscu.

 • Inwestycja początkowa: od 10 900,00 BRL
 • Średni miesięczny przychód: 5 tys. BRL
 • Okres zwrotu: od 12 do 24 miesięcy

CHCĘ WIĘCEJ INFORMACJI O TEJ FRANCZYZIE

Depyl Action to firma specjalizująca się w depilacji. Stworzona w latach 80. marka zdołała rozwinąć się w całej Brazylii dzięki swoim metodologiom wykonywania usługi.Dzięki temu możliwe jest wykonanie dłuższej pracy powodującej mniejsze niedogodności dla klientów. Profesjonaliści polegają na ciągłym szkoleniu i doradztwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj