Masuj skórki i używaj dodatkowego połysku lakieru do paznokci

0
Rate this post

Może się to wydawać banalne, ale uwierz mi: spanie z makijażem na twarzy jest naprawdę złe. Krótko mówiąc, zatykają się pory, robiąc miejsce na pojawienie się zaskórników, wyprysków, a jeśli robisz to zbyt często, przyczynia się to nawet do przedwczesnego starzenia się skóry.

A co powiesz na to, by zrobić z tego nawyk: kiedy wracasz do domu, biegniesz do łazienki i zmywasz już cały makijaż, korzystając z okazji, by oczyścić i tonizować skórę? Takie postępowanie tylko zoptymalizuje Twój czas, ponieważ unikniesz przyszłych problemów w regionie i nadal będziesz wyświetlać cudowną skórę 

Jeśli zwykle robisz paznokcie, czy to w domu, czy podczas manicure, to masz nawyk, który musisz włączyć do swojego codziennego życia: masować skórki specjalnym kremem, takim jak wosk Granado, a nawet olej kokosowy.

Podawanie produktu raz dziennie już pomaga

Ito bardzo – przy usuwaniu lub odpychaniu skórek. Kolejna fajna wskazówka: użycie dodatkowego połysku dwa dni po emaliowaniu sprawia, że ​​paznokcie wyglądają jak świeżo pomalowane, zwiększając trwałość krycia, czego wszyscy chcą, prawda?

Zrób brwi + naucz się uzupełniać luki

Była impreza w ostatniej chwili. Jaka jest pierwsza rzecz, którą robisz? Spójrz w lustro, prawda? W takich sytuacjach okolice brwi krzyczą. Aby to się nie powtórzyło, wyrób sobie nawyk umawiania się na wizytę w salonie, aby byli na bieżąco lub, jeśli wolisz i wiesz, zrób to sam! Warto umieszczać przypomnienie w agendzie co 15 dni, aby na miejscu rzucić okiem i sprawdzić, czy nie potrzebujesz pomocy.

Oh! Kolejną fajną rzeczą jest to, że uczysz się wypełniać je i obrysowywać makijażem. Trochę zajmie Ci zrobienie tego tak, jak lubisz, ale praktyka czyni mistrza i szybko się do tego przyzwyczajasz.

Nawilż włosy pod prysznicem i wprowadź do swojego życia (cudowny) suchy szampon

Kiedy zostawiamy rzeczy do zrobienia na później, wszystko się kumuluje i staje się prawdziwym problemem, prawda? Nie inaczej jest z włosami. Jeśli nie używasz produktów nawilżających przynajmniej raz w tygodniu, z czasem wezwie pomoc.

  1. Tak powstają rozdwojone końcówki, szorstki dotyk i suchość.
  2. Włącz więc ten nawyk do swojej rutyny, zostawiając maskę w łazience i używając myjki tak, kolejne nie.
  3. Zdrowe włosy to mniej pracy, pomyśl o tym!

Jeszcze na włosach: zacznij używać suchego szamponu! Produkt stał się już gorączką wśród kobiet, ponieważ spełnia to, co obiecuje: daje efekt świeżo umytych włosów, maskując przetłuszczanie. Niektóre marki mają nawet dodatkowe korzyści, takie jak objętość i utrwalenie. Więc jeśli nie możesz umyć swoich loków lub jeśli tylko twoja grzywka jest tłusta, to jest czas, aby go użyć. Cudownie, prawda?

Poruszaj ciałem i pracuj umysłem

poruszaj-cialem-i-pracuj-umyslemZnasz endorfinę, hormon uwalniany przez mózg, który daje Ci poczucie szczęścia?

Kiedy ćwiczysz ćwiczenia fizyczne, to też się pojawia! I nie chodzi na siłownię, to każda aktywność, która porusza Twoje ciało i jest przyjemna, od bieżni po jogę! A dlaczego ingeruje w piękno?

Dlaczego szczęście równoważy umysł i ułatwia radzenie sobie ze stresującym życiem codziennym. Czas jest sprawą priorytetową, więc co powiesz na zrobienie w swoim harmonogramie miejsca na odrobinę ruchu? Nawet jeśli Twój pies zaczyna często chodzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj