Dodatkowa opieka

0
Rate this post

Czy wracasz do domu w nocy, bierzesz przyjemny relaksujący prysznic i idziesz prosto do łóżka?

Czy wiesz, że to świetny czas na pielęgnację skóry? Zgadza się, w tym okresie wzrasta metabolizm komórkowy, dzięki czemu lepiej wchłania składniki odżywcze.

Sprawdź kilka wskazówek, jak utrzymać rytuał piękna każdego wieczoru:

  • Twarz: czysta skóra lepiej przyjmuje składniki odżywcze, dlatego czyszczenie twarzy jest niezbędne. Używanie tonera, aby wyeliminować to, czego mydło nie mogło, i użycie kremu nawilżającego jest idealne.
  • Ciało: Stosowanie kremu nawilżającego na całe ciało przed pójściem spać jest dobre, ponieważ oprócz utrzymywania miękkiej, nawilżonej i pachnącej skóry, w zależności od zastosowanych kremów, można się zrelaksować. Przyjemnie jest też stosować na dłonie i stopy specjalne kremy nawilżające.
  • Usta: Popękane, suche lub posiniaczone usta sprawiają, że Twoja twarz staje się blada, więc warto zainwestować w balsam do ust przed snem.

Pamiętaj, że idealne kosmetyki różnią się w zależności od rodzaju skóry, dlatego ważne jest, aby poszukać specjalisty, który na każdym etapie wskaże odpowiednie produkty do zastosowania.

Dodatkowa opieka

Codzienna pielęgnacja urody nie powstrzymuje Cię przed szukaniem innych alternatyw, które sprawią, że Twoja skóra będzie piękniejsza i bardziej efektowna, wręcz przeciwnie. Zaleca się wykonanie dobrego profesjonalnego czyszczenia raz w miesiącu.

W Clínica Finit oczyszczanie skóry odkaża, złuszcza, usuwa zaskórniki, pryszcze i zmniejsza przetłuszczanie się skóry, poprawiając dotlenienie i nawilżenie, aby zachować młody i zdrowy wygląd.

Możesz połączyć oczyszczanie skóry z maską LED. Po oczyszczeniu na twarz nakładana jest dioda LED w różnych kombinacjach kolorystycznych, które mają określone efekty. Niebieska dioda LED: leczy trądzik, poprawia nawilżenie i zmiękcza plamy i pajączków. Żółta dioda LED: stymuluje kolagen, elastynę i działa drenująco.

  • Czerwona dioda LED: działa przeciwzapalnie, leczniczo, a także stymuluje produkcję kolagenu.
  • Dokonaj oceny w Klinice Finit i zobacz najlepsze zabiegi i pielęgnację skóry.

Czy wracasz do domu w nocy, bierzesz przyjemny relaksujący prysznic i idziesz prosto do łóżka? Czy wiesz, że to świetny czas na pielęgnację skóry? Zgadza się, w tym okresie wzrasta metabolizm komórkowy, dzięki czemu lepiej wchłania składniki odżywcze.

A co powiesz na pielęgnację skóry od dzisiaj przed pójściem spać?

Sprawdź kilka wskazówek, jak utrzymać rytuał piękna każdego wieczoru: Twarz: czysta skóra lepiej przyjmuje składniki odżywcze, dlatego czyszczenie twarzy jest niezbędne. Używanie tonera, aby wyeliminować to, czego mydło nie mogło, i użycie kremu nawilżającego jest idealne.

a-co-powiesz-na-pielegnacje-skory-od-dzisiaj-przed-pojsciem-spacCiało: Stosowanie kremu nawilżającego na całe ciało przed pójściem spać jest dobre, ponieważ oprócz utrzymywania miękkiej, nawilżonej i pachnącej skóry, w zależności od zastosowanych kremów, można się zrelaksować. Przyjemnie jest też stosować na dłonie i stopy specjalne kremy nawilżające.

  • Usta: Popękane, suche lub posiniaczone usta sprawiają, że Twoja twarz staje się blada, więc warto zainwestować w balsam do ust przed snem.
  • Pamiętaj, że idealne kosmetyki różnią się w zależności od rodzaju skóry, dlatego ważne jest, aby poszukać specjalisty, który na każdym etapie wskaże odpowiednie produkty do zastosowania.
  • Codzienna pielęgnacja urody nie powstrzymuje Cię przed szukaniem innych alternatyw, które sprawią, że Twoja skóra będzie piękniejsza i bardziej efektowna, wręcz przeciwnie. Zaleca się wykonanie dobrego profesjonalnego czyszczenia raz w miesiącu.

W Clínica Finit oczyszczanie skóry odkaża, złuszcza, usuwa zaskórniki, pryszcze i zmniejsza przetłuszczanie się skóry, poprawiając dotlenienie i nawilżenie, aby zachować młody i zdrowy wygląd.

Możesz połączyć oczyszczanie skóry z maską LED. Po oczyszczeniu na twarz nakładana jest dioda LED w różnych kombinacjach kolorystycznych, które mają określone efekty. Niebieska dioda LED: leczy trądzik, poprawia nawilżenie i zmiękcza plamy i pajączków. Żółta dioda LED: stymuluje kolagen, elastynę i działa drenująco. Czerwona dioda LED: działa przeciwzapalnie, leczniczo, a także stymuluje produkcję kolagenu.

Dokonaj oceny w Klinice Finit i zobacz najlepsze zabiegi i pielęgnację skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj