Botoks

0
Rate this post

Zastosowanie Toksyny botulinowej w dziedzinie estetyki wynika z faktu, że dynamiczne zmarszczki na twarzy, kurze łapki, zmarszczki na czole czy między brwiami — spowodowane są skurczem mięśni. Tak więc, jeśli mięśnie, które je wytwarzają, są sparaliżowane, zmarszczki nie będą się już tworzyć.

Lifting twarzy

Polecany do likwidacji zmarszczek, wiotczenia i gromadzenia się skóry na twarzy. Naskórek w naturalny sposób wraz z wiekiem traci swoją elastyczność, co powoduje jego nadmiar na twarzy i pogłębianie się bruzd między nosem a ustami.

Lifting ma na celu zminimalizowanie procesu starzenia i usunięcie nagromadzonej skóry, bez zmiany rysów i mimiki pacjenta. Efektem zabiegu jest młodziej wyglądająca twarz o naturalnym i harmonijnym wyglądzie.

Wypełnienie twarzy

Wypełnienie zmarszczek umożliwia wygładzenie zmarszczek, zapewniając pacjentowi aspekt odmładzający. Jednak wyboru materiału musi dokonać chirurg plastyk, biorąc pod uwagę potrzeby pacjenta i co daje największą korzyść.

Zmarszczki i bruzdy to zmiany zachodzące w skórze na skutek upływu czasu, przy czym zmarszczki są głębsze. Aby je złagodzić, opracowano kilka produktów, aby wypełnić te depresje. Generalnie możemy je podzielić na dwie kategorie: implanty wchłanialne i implanty niewchłanialne.

Plastyka powiek

Właściwa procedura pozbycia się nadmiaru skóry oczu. W obliczu procesu starzenia struktury powiek stają się elastyczne, a skóra w okolicy oka gromadzi się, tworząc kieszonki tłuszczowe pod powiekami.

O tych zmianach świadczą fałdy skóry i wypukłości tego obszaru, dające wrażenie smutnego i zmęczonego wyglądu twarzy. Plastyka powiek eliminuje te niedoskonałości, usuwając nadmiar skóry i redukując kieszonki tłuszczowe, dzięki czemu powieki stają się gładsze i bardziej płaskie, a twarz wygląda na bardziej pogodny i wypoczęty.

Odkryj korzyści dbania o urodę dla zdrowia psychicznego

Poczucie własnej wartości pomaga uniknąć chorób psychicznych, zwłaszcza w starszym wieku. Niska samoocena jest drogą do takich patologii, jak depresja. Dlatego tak ważne jest, aby osoby starsze szukały równowagi emocjonalnej, unikały kłopotów i pielęgnowały przyjazną przestrzeń, w tym dbałość o ciało i zdrowie.

Być pięknym to być młodym?

odkryj-korzysci-dbania-o-urode-dla-zdrowia-psychicznegoNie ma mowy! Piękno nie oznacza młodości! Są piękni starsi ludzie, którzy akceptują swój wiek i dbają o siebie z radością i przyjemnością. Rozumieją, że w ich wieku celem nie jest zbytnie odmłodzenie, ale bycie zdrowym i zadbanym, z dobrą samooceną, lekkością w codziennym działaniu, czyli rozpoznawaniem piękna w swoim istnieniu .

  1. Obecnie osoby starsze mają zwiększone zapotrzebowanie na gabinety i kliniki oferujące zabiegi estetyczne i relaksacyjne w poszukiwaniu lepszej jakości życia, co jest jednym z czynników przyczyniających się do wydłużenia oczekiwanej długości życia.
  2. Jednak osoby zadbane fizycznie i estetycznie w rezultacie przyjmują zdrowsze nawyki, zaczynają ćwiczyć aktywność fizyczną i więcej się ruszać, co niewątpliwie oddala ich od strefy wrażliwości i zmniejsza ryzyko rozwoju między innymi chorób psychicznych.
  3. Należy podkreślić, że dbanie o urodę na starość, oprócz dawania radości ciału fizycznemu, zmniejsza stres emocjonalny i poprawia jakość życia osób starszych. Dlatego opieka jest w pełni zalecana, również przez geriatrę, specjalistę zajmującego się zdrowiem osób starszych.

Czy podobał Ci się tekst? Czy przyniósł ważne refleksje i wskazówki, jak utrzymać poczucie własnej wartości? Czy chciałbyś uzyskać nowe informacje na ten i inne podstawowe tematy dla Twojej samopoznania? Śledź nas w naszych sieciach społecznościowych: Facebook, Twitter, YouTube i LinkedIn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj